Ünlü oyuncu Çağatay Ulusoy yönetmenliğe merak sardı.

Show TV’de yayınlanan ‘İçerde’ dizisiyle ekranlarda boy gösteren yakışıklı aktör, L’Officiel Hommes dergisine samimi açıklamalarda yaptı. Ay Yapım prodüksiyonu olan yeni dizisi için ABD’de silah eğitimi alan yakışıklı oyuncu, arada sırada senaryo yazdığını ve yazdıklarını çektiğini söyledi. Kamera arkasından yapılan işleri sevdiğini ve merak ettiğini ifade eden yakışıklı oyuncu, senaristliğe ve yönetmenliğe gidecek bir yolda olduğunu ifade etti:

‘Arada karalıyorum bir şeyler ve kendi çapımda bir şeyler çekiyorum ama öyle ha dediğinde olacak bir şey değil bu. Şu an sadece gözlemliyorum.’

‘İçerde’ dizisinde canlandırdığı ‘Sarp’ karakteriyle imaj yenileyen oyuncu ayrıca, ‘ABD’de geçirdiğim süre boyunca karakteri oluşturmaya başlamıştık zaten. Sarp’ın fiziksel özellikleri çok güçlü. Bu yüzden spor antrenmanlarımı iki katına çıkarttım. Silah eğitimi ve dövüş dersleri aldım’ dedi.

‘İnsanlarda ‘ben hiç değişmedim’ diye bir klişe vardır. Sen bugüne gelene kadar nasıl evrildiğini düşünüyorsun?’ sorusuna ise Ulusoy, ‘Olduğum gibi davrandım her zaman. Samimiyet, insan ilişkilerinde değer verdiğim en önemli özellik. Mutlaka değiştim ama bu yola girmeden önce sahip olduğum değerlerimi asla kaybetmedim. Benimle birlikte gelen şeyleri yolda bırakmadım, hâlâ beraber yürüyoruz onlarla’ diye konuştu.


Facebook hesabınızla yorum yapın!

Powered by Facebook Comments