Show TV’de yayınlanan ‘İçerde’ adlı dizide genç bir polise hayat veren Çağatay Ulusoy, canlandırdığı aksiyon dolu sahneleri gerçek hayatında da uyguladı!

Önceki akşam Maslak Acıbadem Hastanesi’ne kaldırılan yakışıklı oyuncunun hastane çıkışında bekleyen gazetecileri atlatmak için kullandığı yöntem, film sahnelerini aratmadı.

Karaciğerinde yağlanma tespit edilen Ulusoy, akşam 20.00’de geldiği hastaneden yaklaşık 1 saat sonra ayrıldı. Serum tedavisi gören ünlü oyuncu, giriş kapısında gazetecilerin olduğunu öğrenince aracını otopark bölümüne istedi.

  • facebook
  • twitter
  • googleplus
  • linkedin

Takvim gazetesinin haberine göre Ulusoy, uzun bir bekleyişin ardından gazetecilerin hastane girişinden ayrılmaması üzerine bir görevliyi ikna ederek onu dublörü yaptı. Habercilerin görüntü almaması için yoğun çaba sarf eden Ulusoy, planının sorunsuz işlemesi için de hiçbir detayı atlamadı. Kafasındaki bereyi görevliye giydiren ünlü oyuncu, dublör kılığına giren adamı kendi lüks aracıyla hastaneden gönderdi.

Hastane görevlilerine ve basın mensuplarına yoğun yağmur altında zor anlar yaşatan ünlü oyuncu, aksiyon dolu kaçış planının sorunsuz işlediğini düşünerek hastaneden taksiyle ayrıldı. Gazetecileri dublör sayesinde atlattığını düşünen Ulusoy’un bu macera dolu kaçışı üzerine ise ‘Çağatay, kendini dizide canlandırdığı Sarp sandı’ yorumları yapıldı.

  • facebook
  • twitter
  • googleplus
  • linkedin

Doktorundan sert yasaklar geldi
Show TV’de yayınlanan ve büyük ses getiren ‘İçerde’ dizisindeki rolüyle adından söz ettiren Ulusoy, yediğine içtiğine dikkat etmeyince hastanelik olmuştu. Acilen Maslak’taki özel bir hastaneye kaldırılan 26 yaşındaki oyuncunun karaciğerinde yağlanma tespit edilmişti.

Posta gazetesinde yer alan habere göre; karaciğer yağlanması nedeniyle İstanbul Maslak’taki özel bir hastanede tedavi gören 26 yaşındaki oyuncu Ulusoy, doktor tavsiyesiyle özel diyete başladı. Yakışıklı aktörün; dil, beyin gibi sakatatlar, kremalı gıdalar, çikolata, alkol, hamur işleri, katı yağlar ve gazlı içecekler tüketmesi yasaklandı.

Bu arada; Ulusoy’un, yoğun dizi çekimleri nedeniyle beslenmesine dikkat etmediği iddia edildi. Ancak doktorların diziden ayrılıp dinlenmesi yönünde tavsiye verip vermedikleri bilinmiyor.Facebook hesabınızla yorum yapın!

Powered by Facebook Comments