Çağatay Ulusoy, sevgilisi Diyar Onar’a sert yasaklar getirdi.

Emirgan’daki bir kulüpte tanıştırılan ikili, Yeniköy’de aynı sokakta oturuyorlar. Komşu olmanın avantajıyla da, magazincilere yakalanmadan sık sık görüşebiliyorlar. Show TV’nin reyting rekorları kıran ‘İçerde’ dizisinde başarılı bir performans sergileyen yakışıklı oyuncu ile sosyetik güzel Diyar Onar, tanıştırıldıkları günden beri, yaklaşık bir aydır aşk yaşıyorlar.

Adı daha önce Barcelona takımında forma giyen milli futbolcu Arda Turan ile de aşk dedikodularına karışan Diyar Onar’ın, Çağatay Ulusoy ile olan ilişkisine zarar gelmesin diye önlemler aldığı ortaya çıktı. Daha doğrusu, önlemler almak zorunda kaldığı iddia edildi. Çünkü Çağatay Ulusoy, sevgilisinden pek ortalarda görünmemesini, ilişkileri hakkında konuşmamasını ve sosyal medyada olmamasını istedi. Diyar da bu yasaklara harfi harfine uydu. Bir başka deyişle; Çağatay Ulusoy da, sevgilisine bir dizi yasak getiren ünlü isimler kervanına katıldı.

Adı yıllar önce Serenay Sarıkaya ve daha sonra da Amerikalı genç model Taylor Marie Hill’le anılan Çağatay Ulusoy, bir röportajındaki şu sözleriyle adeta Diyar Onar’ı tarif etmişti:

‘Esmer kızlardan hoşlanıyorum. Çok uzun boylu olmayacak. Gözleri anlamlı bakmalı ve büyük olmalı…’
Diyar Onar, tam da bu tarife uyuyor.


Facebook hesabınızla yorum yapın!

Powered by Facebook Comments