Çağatay Ulusoy yoğun iş programı yüzünden aşka vakit ayıramıyor.

Kuruçeşme’de bir restoranda arkadaşlarıyla buluşan Show TV’nin fenomen dizisi ‘İçerde’nin yıldızlarından Ulusoy, çıkışta özel açıklamalar yaptı. İki saatlik keyifli yemeğin ardından mekândan çıkan Ulusoy, gazetecilerin röportaj isteğini kırmayarak soruları yanıtladı.

‘Çok çalıştığımız için fazla çıkamıyorum, bu yüzden sizlerle karşılaşamıyoruz’ diyen oyuncu, ‘İçerde’ hakkında ‘Dizimiz gayet iyi gidiyor, gelen tepkilerden çok memnunuz. İyi bir ekip ile çalışıyoruz, zaten kamera arkası uzun yıllardır birlikte olduğu için et ve tırnak gibiler’ şeklinde konuştu.

Habertürk’ün haberine göre, dizinin aksiyon sahnelerindeki başarısıyla da adından söz ettiren Ulusoy; ‘Yurtdışında silah kullanma ve dövüş sanatları ile alakalı eğitim aldım, ön hazırlığım oldu. İlk kez böyle bir karakteri canlandırdığım için hâlâ çalışmalara devam ediyorum’ dedi.

Dizide ‘Ela Gözlüm’ türküsünü seslendirdiği sahne çok beğenilen oyuncu, ‘Senaryoda yeri varsa şarkı söylemeyi seviyorum’ şeklinde konuştu. Evde yalnız olduğu zamanlarda da şarkı söylediğini dile getiren Ulusoy ‘Ne hissettirdiği önemli. Ben şarkı söylerken kendimi iyi hissediyorum’ şeklinde konuştu.

Aşk hayatında uzun süredir sessiz olan Çağatay Ulusoy, hayatında kimsenin olmadığını belirtirken, ‘Şu an iş olduğu için yoğunluktan bir şey düşünmüyorum. Tek düşündüğüm işimi iyi yapabilmek. Elimden geldiği kadar odak noktamı işimde tutmaya çalışıyorum. Aşk için zaman söylenmez tabii şu an gördüğünüz gibi kendi halimdeyim’ dedi.

Taylor Marie Hill ile aşk yaşadığı iddia edildi
Ulusoy, yaz aylarında uzun bir süre ABD’de kalmıştı. Ünlü oyuncu yurda dönüşte, yabancı manken Taylor Marie Hill ile birlikte Colin’s markasının reklam filminde rol almıştı. Reklam filminde Ulusoy, senaryo gereği güzel mankene suni teneffüs yaparak onu boğulmaktan kurtarıyordu.

Posta gazetesinin Haziran başındaki haberine göre Ulusoy’un Amerika’da kaldığı sürede 20 yaşındaki Hill ile tanışıp görüştüğü iddia edildi. Hatta Los Angeles kentinde buluştukları söylenen ikilinin arasında aşk başladığı öne sürüldü. Ulusoy’un, Amerika tatilini güzel manken için uzattığı söylendi.

İşte o reklam…


Facebook hesabınızla yorum yapın!

Powered by Facebook Comments