Çağla Şıkel, eski eşi Emre Altuğ ile yeniden evleneceği iddialarına açıklık getirdi.

Antalya’da bir moda firmasının Kundu oteller bölgesindeki otelde düzenlediği moda günlerinde mankenler podyuma çıktı. Çağla Şıkel, Özge Ulusoy, Merve Büyüksaraç ve Günay Musayeva’nın yanı sıra 20 manken, 2018 kreasyonu gelinlikleri tanıttı.

Defile öncesi gazetecilerin sorularını yanıtlayan manken Çağla Şıkel, mankenliği bırakmanın bir yaşı olduğuna inanmadığını söyleyerek, ‘Bu kadar sevilirken, kendime bu kadar iyi bakıyorken, iyi görünüyorken, hala bir talep varken ve el üstünde tutuluyorken bırakmayı düşünmüyorum’ ifadelerini kullandı.

Eski eşi şarkıcı Emre Altuğ’la yeniden evlenecekleri yönündeki iddialara da yanıt veren Çağla Şıkel, şunları söyledi:

‘İnsanlar bizi beraber görmek isteyebilirler ama bizde öyle bir şey yok. Bu nedenle her seferinde söylüyorum ki, insanların kafasında soru işareti kalmasın. Biz çok iyi geçinen iki anne babayız.’

‘Sevgili anlamında, karı koca anlamında yollarımızı ayırmış olsak bile çocuklarımız için görüşüyor ve sohbet ediyoruz’ diyen 38 yaşındaki Şıkel, ‘Bu tekrar bir araya geleceğiz anlamında olmuyor. Bizim böyle bir düşüncemiz, fikrimiz asla yok. Emre’yi gerçekten çok seviyorum. Çok çok iyi bir insan, şükürler olsun ki, çocuklarımın babası kendisi. Bu büyük bir şans. Fakat bu tekrar bir araya geleceğimiz, evleneceğimiz anlamına gelmiyor’ ifadelerini kullandı.

İki yıl önce boşanan Emre Altuğ ve Çağla Şıkel’in geçtiğimiz ay aynı sahneyi paylaşması barışma iddialarını güçlendirmişti. Zorlu Center’da konser veren Altuğ’a, Şıkel bale dansıyla eşlik etmişti.

Facebook hesabınızla yorum yapın!

Powered by Facebook Comments