Candice Swanepoel terör tehlikesi nedeniyle Türkiye’deki programını iptal etti!

Victoria’s Secret mankenlerini Türkiye’ye getiren Dosso Dossi Fashion Show, 9- 4 Haziran tarihlerinde Antalya’da düzenlenecek. Adriana Lima, Kendall Jenner, Erin Heatherton, Anna Chapman ve Miranda Kerr gibi dünyaca ünlü top modellerin katıldığı defilelerin düzenlendiği Dosso Dossi, bu yıl meleksiz ve defilesiz yapılacak.

Geçen yıl Aralık ayında düzenlenen şova gelmekten son anda vazgeçen ve buna Türkiye’de yaşanan birtakım olayları gerekçe gösteren Candice Swanepoel, bu yılki 22. Dosso Dossi Fashion Show’a da gelmeyeceğini organizasyon yönetimine bildirdi. Menajeri aracılığıyla firma yetkilileriyle temas kuran ünlü top model, terör tehlikesi nedeniyle sözleşmesinin iptalini istedi. Swanepoel, kendisine geçen yıl peşin ödenen ücretini de iade etti.

10 yıl boyunca gerçekleştirdikleri şovlarla dünyanın en ünlü modellerini Türkiye’ye getirdiklerini belirten Dosso Dossi Fashion Show Yönetim Kurulu Başkanı Hikmet Eraslan, Sözcü gazetesine verdiği röportajda; şovun devam edeceğini söyledi. Bu organizasyon için top model arayışına girmeyeceklerini belirten Eraslan, ‘Türkiye’nin güvenli bir ülke olduğunu, Rusya dahil 30 ülkeden gelecek konuklarımızla birlikte tüm dünyaya göstereceğiz’ dedi.

Yaşanan gelişmeler üzerine bir gelenek haline gelen defilelerini bu etkinlikte yapmama kararı aldıklarını belirten Eraslan, ‘9-14 Haziran tarihleri arasındaki etkinliğimiz partiler, şovlar ve satış aktiviteleriyle devam edecek. Alexandra Stan, Swetlana Loboda ve Faydee konserleriyle konuklarımızı coşturacağız. Konserlerin yanı sıra renkli sürprizlerimiz de olacak’ dedi.

Facebook hesabınızla yorum yapın!

Powered by Facebook Comments