Şükran Ovalı
  • facebook
  • twitter
  • googleplus
  • linkedin

Şükran Ovalı

Caner Erkin canlı yayında itiraf etti!

Yıldız futbolcu Erkin ile oyuncu Şükran Ovalı’nın kısa bir süre önce aşk yaşamaya başladıkları biliniyor. İlişkilerini ciddi bir boyuta taşımaya hazırlandıkları iddia edilen ünlü çift, son günlerde gündemden düşmüyor. Son olarak Erkin, İtalya’nın Inter takımından Beşiktaş’a transfer olmuştu. Bu yüzden de Fenerbahçeli taraftarların tepkisini alan ünlü futbolcu, önceki gün BJK TV’nin programına konuk oldu. Erkin, gelen tepkilerden şikayetçi olduğunu belirtirken ilişkisiyle ilgili evlilik iddialarını da doğrulamış oldu. Ovalı için ‘Evleneceğim kadın’ tabirini kullanan Erkin, canlı yayında şu açıklamayı yaptı:

‘Avrupa’dan da teklifler vardı. Beşiktaş beni çok istedi, bunu hissettirdiler. Beşiktaş’a en iyi şekilde hizmet edeceğim. Galatasaray’da ve Fenerbahçe’de oynadım. Oraların da ekmeğini yedim. Bu transfer sürecinde, benim evleneceğim kadına, aileme çirkin bir şekilde hitap edildi. Vicdanlılar ile vicdansızlar var. Onların ellerini vicdanlarına koymalarını istiyorum. Onların da kızları var, aileleri var. Bizi eleştireceklerse, futbolumuzla eleştirsinler. Ben takım değiştirdiğim için her zaman küfür yemek zorunda değilim. Söylediklerine dikkat etsinler.’

Şükran Ovalı ilk kez konuştu
Güzel oyuncu Ovalı, sürpriz bir şekilde yıldız futbolcu Erkin ile aşk yaşamaya başlamıştı. Hatta Erkin’den evlilik teklifi alan Ovalı, teklifi kabul etmiş ve Erkin’e ‘Sen nereye gidersen git, hep yanındayım’ demişti. İtalya’da yaşayacakları konuşulan ünlü çiftin bu planları değişikliğe uğramıştı. İtalya’nın Inter takımında forma giyen Erkin, takımın teknik direktörünün değişmesi sebebiyle açığa alınmıştı. Hal böyle olunca da Erkin’in, Türkiye’deki Beşiktaş takımından gelen teklifi kabul ettiği öğrenildi. Bu sayede Erkin ve Ovalı çifti daha sık görüşebilecekler.

Gecce.com’un haberine göre şu sıralar ‘Familya’ adlı dizi için hazırlık yapan Ovalı, sevgilisinin İstanbul’a dönme ihtimaline çok sevinmiş. Fanatik bir Beşiktaşlı olan Ovalı, ilişkisiyle ilgili ilk kez şunları söyledi:

‘Aşkımız çok güzel gidiyor. Nazar değmesin diye detaylara girmeyeceğim.’


Facebook hesabınızla yorum yapın!

Powered by Facebook Comments