Star TV’de ekranlara gelen ‘Anne’ dizisi sezon sonunda final yapacak.

Dizinin başrol oyuncusu Cansu Dere, reyting yarışında önemli başarı elde eden ‘Anne’nin bu sezon sona ereceğini açıkladı.

Önceki gün Bebek sahilde öğle yemeği sonrası objektife takılan güzel oyuncu, “Dizi çok iyi gidiyor ama iyi gidiyor olmasına rağmen dizi bu sezon bitiyor” dedi.

Sette olay yarattı
Kaprisli oyuncu olarak da adlandırılan Cansu Dere, ‘Anne’ dizisinin setinde gerilime sebep oldu.

Bir dönem rol aldığı ‘Sıla’ dizisinin çekimlerinde partneri Mehmet Akif Alakurt ile tartışan Cansu Dere, dizi final yapıncaya kadar partneriyle küs kalmıştı. O dönem kaprisleriyle manşetlere taşınan, hatta sette çıkardığı huzursuzluklar nedeniyle adı ‘Kapris Kraliçesi’ne çıkan Dere’nin; ‘Anne’ dizisinin setinde, bu kez sanat yönetmeniyle tartıştığı iddia edildi.

Akşam gazetesinin iddiasına göre; sanat yönetmeninin kendisi için belirlediği kostümde sorun yaratan Dere, setin ortasında bir anda bağırmaya başladı. İkili arasındaki sesler giderek yükselince, araya yapımcı girdi. Yapımcı tarafları sakinleştirerek, ara verilen çekimlerin sorunsuz bir şekilde tamamlanmasını sağladı. Televizyon dünyasında, dizinin önümüzdeki bölümlerine bu kavganın yansımalarının ulaşabileceği düşünülüyor.

Bu arada ‘Anne’ dizisi, ilk iki bölümüyle olağanüstü bir başarıya ulaştı. Yayınlanmaya başladığı günden beri reytinglerde zirvede yer alan ‘Eşkıya Hükümdar Olmaz’ dizisi, Star TV’de ikinci bölümüyle ekrana gelen Anne’ dizisine geçildi.

Yapımcılığını MedYapım-MF’in üstlendiği, başrolerinde Cansu Dere, Beren Gökyıldız, Vahide Perçin, Gülenay Kalkan, Gonca Vuslateri’nin yer aldığı ‘Anne’; 1 Kasım Salı günü reytinglerinde, Total’de Beşiktaş – Napoli maçının ardından 9.33 izlenme oranı ile ikinci sırada yer aldı. Başrollerini Oktay Kaynarca ile Deniz Çakır’ın üstlendiği, ATV’de yayınlanan ‘Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ dizisi ise, 8.24 reyting ile üçüncü oldu.

Facebook hesabınızla yorum yapın!

Powered by Facebook Comments