Cara Delevingne, müzisyen kız arkadaşı St. Vincent’ten ayrıldı.

‘Suicide Squad’ (İntihar Takımı) filminin yıldızı Cara, son zamanlarda beyazperdedeki performansından çok aldığı kararlar ve yaptıklarıyla gündemde.

Süper modellikten sinemaya transfer olan ‘Suicide Squad’ın June Moone’u, köpeğine biber gazı tasması takması ve striptiz kulüpte olay çıkarmasından sonra şimdi de ihanet iddialarıyla gündemde.

Geçtiğimiz yıllarda eşcinsel olduğunu açıklayan hatta bir dönem oyuncu Michelle Rodriguez ile evliliği konuşulan ünlü Victoria’s Secret modeli Cara Delevingne, müzisyen kız arkadaşı St. Vincent’ten ayrıldığını açıkladı. Sun gazetesinin haberine göre; ünlü model ile St. Vincent, ilişkilerini birbirlerine ‘ağır’ gelmeye başlamaları nedeniyle bitirme kararı aldı. İkili, birbirlerini çok sevdiklerini ancak böylesinin daha iyi olacağını açıkladı.

Bu arada, daha Şubat ayında St. Vincent’a Paris’te, diz çökerek evlenme teklif eden Cara’nın; kısa süre sonra ayrılık kararı alması kafaları karıştırdı. İlişkinin bitme nedeni konusunda ihanet dedikoduları da var. Cara, geçtiğimiz günlerde Burning Man Festivali’nde başka bir kadınla dudak dudağa görüntülenmişti. Bu görüntülerden kısa süre sonra gelen ayrılık, ilişkinin başka bir kadın yüzünden bittiği iddialarını güçlendirdi.


Facebook hesabınızla yorum yapın!

Powered by Facebook Comments