Cara Delevingne ilk romanını kaleme aldı.

24 yaşındaki model ve oyuncu, Ekim ayında ‘Mirror, Mirror’ adını verdiği bir kitap yayınlayacak. Bir ‘yetişkinliğe geçiş’ hikayesi olan romanda, bir grup gencin eğitim hayatları ve özel ilişkileri kapsamında kendilerini ve dünyayı keşfediş süreçleri anlatılıyor.

Sarışın güzel, bu haberi Instagram hesabından verdi. Elinde kitabın karalamasının son halini tutarken aynaya baktığı bir kareyi paylaşan Cara, yanına da şu notu düştü:

‘İleriye doğru bir adım daha atıyorum. İlk romanım ‘Mirror, Mirror’, bu Ekim’de yayınlanacak! ÇOK HEYECANLIYIM!!! Kitap, 16 yaşındaki yakın arkadaşlar Red, Leo, Naima ve Rose’un yetişkinliğe geçiş sürecini ele alıyor. Bu gençler, okul ve aşk hayatları üzerinden kimliklerini arıyorlar. Ve bir gün her şey aniden değişiyor. Bu karakterleri, onların ve kitabın sembolize ettiği kavramları çok seviyorum.’

Cara ayrıca; kitabı yazış sürecinin kendisini çok değiştirdiğini ve artık kalbine daha yakın olduğunu da sözlerine ekledi.

  • facebook
  • twitter
  • googleplus
  • linkedin

Genç yaşında bir belgesele konu oldu
Victoria’s Secret melekliğinden Chanel podyumlarına uzanan modellik kariyerini sonlandırıp Hollywood’ta hatırı sayılır bir oyuncu olan 24 yaşındaki Delevingne hakkında belgesel film çekildi. ‘The Cara Project’ belgeseli, güzeller güzeli yıldızın modellikten aktrisliğe dönüşen kariyerindeki değişimi ve başarılarını anlatıyor. Londra merkezli Revolver Entertainment tarafından çekilen dokümanter film, ABD ve Kanada’da 2016 sonlarında DVD olarak piyasaya sürüldü.

Bu arada, güzel yıldızın bu belgesele resmi onay vermediğini ve içerikte kendisiyle yapılmış özel bir röportajın yer almadığını da belirtelim.

2015’te ‘Paper Towns’ filminin başrolünde oynayarak oyunculuğa adım atan Delevingne, son olarak ‘Suicide Squad’ filmindeki rolüyle beğeni toplamış ve oyuncu olarak rüştünü iyiden iyiye ispat etmişti.Facebook hesabınızla yorum yapın!

Powered by Facebook Comments