aldatma-açıklamalarını-savundu-1000x650
  • facebook
  • twitter
  • googleplus
  • linkedin
Cem Özer aldatmayla ilgili açıklamalarına tepki gösterenlerin kadına şiddetin mimarları olduğunu savundu.

Bugünlerde Fox TV’de yayınlanan ‘Sen Benimsin’ adlı dizide ekranlara gelen ünlü oyuncu, Posta gazetesinde ‘Sevgilim başkasıyla yatabilir, bunu aldatmadan saymam’ başlığıyla çıkan röportajı yüzünden büyük tepki görmüştü. Bu haberden bir gün sonra Hürriyet gazetesinden Ömür Gedik’e konuşan Özer, açıklamalarına tepki gösterenlere şöyle yanıt verdi:

‘Eşim, sevgilim aldatırsa yaşatmam, ya benimdir ya toprağındır deseydim; kahramandım. Bazı kadınlar erkeklerdeki bu maço tavırlardan hoşlanıyor galiba. Zaten kadına şiddeti körükleyen de işte tam bu zihniyetteki insanlar. Sorumlu onlar. Ben konuşmamda bedenen aldatmayı kutsamadım ya da izin veren bir tavır takınmadım ama çok daha değerli bir şeye vurgu yaptım, ruhen aldatmanın daha kötü bir şey olduğunu söyledim. Bu bir icazet ya da izin verme değil, olası bir durum üzerine, anlayışlı olabileceğimin işareti. Aşk bir manadır, beden değildir. İnsan başka biriyle yatarsa bu bir hatadır ama kederini, mutluluğunu, sohbetini, kahkahanı sürekli olarak bir başkasıyla paylaşıyorsan, asıl aldatma budur. Yatmak değil sabah birlikte kalkmak, günü geçirmek isteyeceğin insan önemlidir.’

Gedik de, yakından tanıdığı Özer’e şu sözlerle destek oldu:

‘Cem Özer’le bir süredir birlikte sahneye çıkıyorum. Mayıs başında Mersin Hayal Kahvesi’nde yine birlikteyiz. Yani bolca seyahat ediyor, sohbet imkanı buluyoruz. Sevgilisi Pınar da çok tatlıdır. Birbirlerine çok bağlı bu çiftin ister bedenen ister ruhen olsun, aldatmalarla anılmayacağı günler dilerim.

Facebook hesabınızla yorum yapın!

Powered by Facebook Comments