Cem Yılmaz sponsorlu paylaşımlarla sosyal medyaya geri döndü!

18 Temmuz tarihinde ‘Twitter ve Instagram hesaplarındaki yorumların verdiği insanüstü rahatsızlık sebebiyle bu mecralarda paylaşım yapmayı bırakıyorum’ diyerek sosyal medyayı terk eden Cem Yılmaz, bu sözünü çabuk unuttu. 14 gün sonra sessizliğini bozan ünlü komedyen, sponsorlu paylaşımlarla sosyal medyaya geri döndü.

Şimdilerde ‘Arif v 216’ isimli yeni filminin çekimleriyle uğraşan Yılmaz, önce Twitter hesabından filmine sponsor olan markaya teşekkürlerini sundu. Instagram hesabından da ‘sponsorlu bir paylaşım’ yapan ünlü komedyen, para uğruna ilkelerinden geri dönüş yapan bu tavrıyla hayranlarını şaşırttı. Cem Yılmaz, Instagram’da ikinci bir paylaşım daha yaptı ve bu kez de lüks teknesini gösterdi.

Yılmaz, Instagram’da yorum yapılmasını engellese de Twitter’da eleştirilerin hedefi olmaktan kurtulamadı. Ünlü komedyenin ‘u dönüşü’ için şöyle yorumlar yapıldı:

‘Reklam anlaşması olunca mecbur geri dönüş oluyor.’

‘Cem Yılmaz’ın sosyal medyaya vedası, Teoman’ın müziği bırakmasına benzedi.’

‘Mevzu para olunca insanüstü rahatsızlığın geçivermiş.’

‘Parayı Lidyalılar buldu, Cem Yılmaz kullanıyor.’

‘Paranın gücüne bak; koskoca Cem Yılmaz’a bile sözünü yediriyor.’

Twitter’da 12.8 milyon takipçisi olan Cem Yılmaz, paylaşımlarına gelen yorumlardan rahatsız olduğunu belirterek ‘Twitter ve Instagram hesaplarımdaki yorumların verdiği insanüstü rahatsızlık sebebiyle bu mecralarda paylaşım yapmayı bırakıyorum. Hepinize tavsiye ederim’ demişti. Gerek güncel konularla ilgili gerekse filmleriyle ilgili yaptığı paylaşımları nedeniyle, sosyal platformlarda son derece popüler olan ve çok sayıda takipçisi bulunan Yılmaz, bu kararıyla hayranlarını şok etmişti.

Cem Yılmaz’ın ardından yakın arkadaşı Ozan Güven de Twitter’a veda etmişti. Güven, ‘Ne yazsan olmuyor. En iyisi kullanmamak. Elveda Twitter’ notu düşerek, popüler mikro-blog sitesinden ayrıldığını duyurmuştu.

Facebook hesabınızla yorum yapın!

Powered by Facebook Comments