Cem Yılmaz yeni bir film projesine daha el attı.

Ünlü komedyen Yılmaz, son olarak ‘Ali Baba ve 7 Cüceler’ adlı filmini beyazperdeye taşımıştı. Son zamanlarda sık sık özel hayatıyla gündeme gelen ünlü komedyen, yeni bir film projesinin içerisinde yer alacak.

Murat ve Emrah Kaman kardeşler, geçen sezon vizyona giren ilk filmleri ‘Kaçma Birader’ ile büyük beğeni toplamışlardı. 2017 yılında da ‘Deli Aşk’ adlı filmlerini sinemaseverlerle buluşturmaya hazırlanan kardeşler, senaryo ve cast çalışmalarını tamamlamış. Çekim hazırlıklarına başlanan filmin yapımcılığını ise ünlü komedyen Yılmaz üstlenmiş.

Gecce.com’un haberine göre filmin oyuncu kadrosu, önceki gün Cem Yılmaz Fikir Sanat Yapım’da toplandı ve okuma provası yaptı. Ünlü komedyen Yılmaz, ağabeyi Can Yılmaz, senaristler Murat Kaman ve Emrah Kaman kardeşlerin de bulunduğu provaya; filmin oyuncuları Zafer Algöz, Pelin Akil, Şafak Pekdemir, Abdullah Şahin, Yasemin Öztürk, Nilperi Şahinkaya, Toygan Avanoğlu da katıldı. Provada hep birlikte fotoğraf çekilen ekibin bu karesi ise Emrah Kaman tarafından Instagram’da paylaşıldı. Kaman, paylaşımının altına ‘Deli Aşk başlıyor. Allah utandırmasın’ notunu düştü.


Facebook hesabınızla yorum yapın!

Powered by Facebook Comments