Eşcinsel aktör Colton Haynes, hemcinsi Jeff Leatham ile evlendi.

‘Teen Wolf’ ve ‘Arrow’ dizileriyle tanıdığımız Colton Haynes, geçen hafta, bir süredir birlikte olduğu erkek arkadaşı ünlü yazar ve sanat yönetmeni Jeff Leatham ile dünya evine girdi. 29 yaşındaki yakışıklı aktör, 46 yaşındaki yönetmen sevgilisiyle, 120 misafirin katıldığı özel bir törenle evlendi. Düğün 27 Ekim Cuma akşamı Palm Springs’teki özel bir seremoniyle yapıldı.

Düğüne konuk olarak katılanlar arasında; Sofia Vergara, Dylan O’Brien, Emily Rickards ve Cheyenne Jackson gibi ünlü isimler de yer aldı.

Yakışıklı aktör Colton, mutlu gecenin ardından, düğünden paylaştığı bir fotoğrafın altına şu mesajı yazdı:

‘Dün gece hayallerimin adamıyla evlendim. Hala mutluluk gözyaşları döküyorum @jeffleatham… Seni seviyorum ve hayatımın geri kalanını seninle geçireceğim için heyecanlıyım.’

Bu arada, ünlü aktör, önceki gün de YouTube kanalından duygusal bir video paylaştı. Kendisinin ve Jeff’in aile iyeleri eşliğinde ve damat kıyafetleri içinde nikahın gerçekleşeceği anların olduğu videoda, Colton’ın mutluluktan gözyaşlarına boğulduğu görüldü.

Mayıs’ta karar vermişlerdi
Colton Haynes ve erkek sevgilisi, mayıs 2017 sonunda evlenme kararı aldı.

Ünlü yazar Jeff Leatham’ın, ‘Teen Wolf’ dizisinin yıldızına evlenme teklif etmesinden iki ay sonra; bu kez Colton (28), Jeff’i kendi evlilik önerisiyle şaşırttı. Jeff de, konuyla ilgili ayrıntıları Instagram’da paylaştı. Jeff, nişan yüzüğünü göstererek Colton ile birlikte çekildikleri aşk dolu bir resim yayınladı ve şunu yazdı:

  • facebook
  • twitter
  • googleplus
  • linkedin

‘EVET DEDİM! Elimde bir kadeh şampanya, arka fonda Cher’in ‘I Got You Babe’ şarkısı ve parmağımda nişan yüzüğü… Bundan daha güzel bir gün olamaz. Seni seviyorum @coltonhaynes – Şimdi artık ikimiz nişanlıyız!!! Hadi evlenelim – Seni seviyorum – Seni Seviyorum – Seni Seviyorum #Doubleengaged (sic).’

Jeff, 2017 yılının Mart ayında Meksika’nın Cabo kentindeki Las Ventanas al Paraiso adlı tatil beldesinde romantik bir kaçamak sırasında, yakışıklı aktöre evlenme teklif etmişti. Yakın arkadaşı ünlü pop efsanesi Cher de, o esnada büyük bir ekranda görünerek Jeff’e destek olmuştu. O dönemde kesin bir karar veremeyen Colton, bu kez evlenme teklifini kendisi yaptı ve erkek sevgilisinin parmağına yüzüğü taktı.

Facebook hesabınızla yorum yapın!

Powered by Facebook Comments