Colton Haynes, eşcinsel olduğunu ailesine ilk açıkladığında babasının intihar ettiğini açıkladı.

28 yaşındaki aktörün Out dergisine verdiği röportaj büyük ses getirdi. Genç yıldız, derginin Eylül sayısının kapağı olduğu röportajda; trajik yaşam öyküsünü ilk kez paylaştı. Aktör, ’14 yaşındaydım ve eşcinsel olduğumu aileme ve sınıf arkadaşlarıma söylemeye karar verdim. Ancak babam bu gerçeği öğrenince 40 adet hap içerek kendini öldürdü. Babamın ardından uzun süre kendimi suçladım ve nasıl olur da böyle bir şeyi söylerim, diye düşündüm. Bu nedenle, eşcinsel olduğumu uzun süre herkesten gizledim’ diye konuştu.

Babası ile hiçbir zaman çok yakın olmadığını ancak bu olay yüzünden uzun süre depresyon yaşadığını ifade eden aktör, hissettiği suçluluk duygusu nedeniyle uzun süre yalan söylediğini ifade etti:

’17 yaşında oyuncu olmak için Los Angeles’a geldim. Başarılı olabilmek için de eşcinsel olduğumu herkesten gizledim.’

Geçtiğimiz Mayıs ayında eşcinsel olduğunu ilk kez Entertainment Weekly’ye açıklayan Haynes ayrıca, artık gizlenme gereği duymadığını söyledi. Kapak olduğu dergiyi Instagram hesabında paylaşan aktör, fotoğrafın altına ‘Bugünün geleceğini hiç düşünmezdim, gözyaşları içindeyim ve çok mutluyum’ yazdı.

Eşcinsel olduğu iddialarını doğruladı
‘Arrow’ veya ‘Teen Wolf’ dizilerinden en azından birisini izleyenler, Colton Haynes’i kesin tanırlar. İlkinin Roy’u, diğerinin Jackson’ı olarak beyaz camda yer alan yakışıklı oyuncu; Mayıs başlarında Entertainment Weekly’ye verdiği röportajla, eşcinsel olduğu iddialarına açıklık getirdi:

‘İnsanlar, bir oyuncu olarak 24 saat bir rol oynamanı ve senin görmek istedikleri kişi olmanı istiyorlar. Bundan vazgeçtim. Artık kendimim. Evet, eşcinselim ve bunu açıkladığım için çok mutluyum.’

Ocak ayında, yakışıklı oyuncunun Tumblr’ına yapılan bir yorumda; bir hayranı şöyle yazmıştı:

‘Colton Haynes’in gizli bir eşcinsel geçmişi olduğunu duyduğumda hayatımda bir fark yaratmayacak olsa da çok heyecanlandım.’ Bunu gören oyuncu da ‘Bu bir sır mıydı ki? Hadi hayatın tadını çıkartalım ve pişmanlıklarımız olmasın’ demişti.

İşte bu yazışma, Colton’ın gay olduğu iddialarının çıkış noktası olmuştu. Genç aktör ise ancak aylar sonra bu iddiaları ilk ağızdan doğruladı.

Colton Haynes’ın en seksi anlarını izleyin…


Facebook hesabınızla yorum yapın!

Powered by Facebook Comments