Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’dan Mustafa Ceceli ve Gülben Ergen’e yasak geldi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın, Tarabya Köşkü’ndeki iftar davetinde önceki senelerin öne çıkan iki ismi Gülben Ergen ve Mustafa Ceceli yer almadı.

İftar yemeğine sanat dünyasından; İbrahim Tatlıses, Orhan Gencebay, Hakan Ural, Ajda Pekkan, Hülya Avşar, Bülent Ersoy, Muazzez Ersoy, Esra Erol, Işın Karaca, Emel Sayın, Yavuz Bingöl, Uğur Işılak, Fatih Terim, Mustafa Denizli, Aykut Kocaman, Hidayet Türkoğlu, Rıdvan Dilmen, Ömer Onan, Kerem Tunçeri, Ufuk Sarıca, Şahika Encümen, Tolga Zengin ile Fenerbahçeli basketbolcular Bobby Dixon ve Melih Mahmutoğlu’nun da aralarında bulunduğu çok sayıda isim katıldı.

İftar yemeğinde 9 yıllık eşi Sinem Ceceli’den 25 Mayıs’ta boşanan ve kısa süre sonrasında Selin İmer’le aşk yaşadığı ortaya çıkan şarkıcı Mustafa Ceceli ile TRT Haber sunucusu Erhan Çelik’in dava açarak boşandığı Gülben Ergen’in yer almaması dikkat çekti. İki ismin, boşanmaları ve özel hayatlarıyla ilgili skandallarla gündeme gelmeleri nedeniyle aforoz edildikleri iddia edildi.

Mustafa Ceceli, geride bıraktığımız yıl katıldığı iftar davetinde ezan okumuş ve gecenin ilgi gören konuklarından olmuştu.

Bu arada; iftar yemeklerine 3 yıldır çağrılmayan Hülya Avşar ile Necati Şaşmaz’ın bu kez davet edilmeleri ve bu davete icabet etmeleri de dikkatleri çekti.