Kızının hastalığını bahane ederek Işın Karaca’nın düğününe gitmeyen Demet Akalın’ın, aynı saatlerde bir AVM’de olduğu ortaya çıktı.

Şarkıcı Işın Karaca, 22 yıllık çocukluk arkadaşı Tuğrul Odabaş’la evlendi. Karaca’nın nikâh şahidi olacağını açıklayan ve tüm hazırlık aşamalarında yanında olan Demet Akalın, kızı Hira’nın hastalığını gerekçe göstererek düğüne katılmadı. Akalın düğünün başladığı saatlerde, eşi ve kızıyla birlikte İstanbul Akmerkez’de görüldü.

Gecede Karaca’nın şahitliğini Akalın’ın yerine şu sıralar ‘Deligöl’ şarkısıyla adından söz ettiren Cansu Kurtçu yaptı. Tuğrul Odabaş’ın şahitliklerini ise Selçuk Yöntem ve Necati Ateş yaptı.

Akalın’ın düğüne gelmediğini muhabirlerden öğrenen Karaca şaşkınlığını, ‘Aaa, Demet gelmemiş mi, haberim yok’ sözleriyle ifade etti. Karaca’nın nikah şahidi olacağı bildirilen kişinin düğüne gelmemesini fark etmediğini söylemesi, magazinciler arasında gülüşmelere neden oldu.

Düğünün başlamasına saatler kala Akalın, hasta olduğunu söylediği kızı Hira ve eşi Okan Kurt’la Akmerkez’deydi. Kısa bir alışveriş turu yapan üçlü, yemek yiyip AVM’den ayrıldı.

İkilinin arasının, Karaca’nın kına gecesinde açıldığı öğrenildi. Akalın’ın ‘Burada aç kaldım’ diyerek partiden erken ayrıldığı ve düğüne de bu nedenle katılmadığı iddia edildi.

Akalın ise ‘Kızım ateşler içindeydi. Keyfi yerine gelsin diye AVM’ye götürdük’ sözleriyle kendini savundu.Facebook hesabınızla yorum yapın!

Powered by Facebook Comments