Murat Dalkılıç’ın Demet Akalın ile geyik yapmak için modu yok!

Ünlü popçu, yakın arkadaşı Murat Boz’un rol aldığı ‘Dönerse Senindir’ filminin galasında görüntülendi. Dalkılıç’a, geçtiğimiz günlerde Demet Akalın’la arasında yaşanan afiş krizi soruldu. Ünlü şarkıcı, Akalın’a yönelik olarak şu sözleri kaydetti.

‘Bununla alakalı çok açıklama yapmak istemiyorum. Ülkemizde yaşanan yeterince problem var. Böyle lüzumsuz şeylerle açıkçası gereksiz gündem yaratmak istemiyorum. Başka bir zaman olsa, kendisiyle bu geyiği yapardık ama şimdi çok konuşmak istemiyorum. Daha sonra cevap veririm buna…’

31 Aralık’ta önce Azerbaycan’daki Bakü Olimpiyat Stadı’nda, sonra İstanbul’da sahneye çıkacak olan Akalın ile Dalkılıç, İstanbul’daki konserlerine yetişebilmek için birlikte özel uçak kiralamaya karar vermişti. Ancak Dalkılıç, eşi Merve Boluğur ve yakınlarını da Bakü’ye götürmek istediğini söyleyince kriz çıktı. Bunun üzerine Akalın birlikte uçmaktan vazgeçti, ayrı bir uçak kiraladı. Dalkılıç’a ise, İstanbul’daki konseri organize eden şirket özel uçak tahsis etti.

Tam bu sorun hallolmuştu ki, iki ünlünün arasındaki kavga bu kez afiş yüzünden alevlendi. Dalkılıç, konser afişinde kadın meslektaşının adının kendi üstünde olmasına itiraz etti. Akalın ise Twitter’da ‘Şımarıklık para etmez! Kıdem diye bir şey var! Elbette ki ilanda arkamda kalacaksın, yok daha neler. Ne oldu oğlum sana, kendine gel!’ diye yazdı.Facebook hesabınızla yorum yapın!

Powered by Facebook Comments