Demi Lovato bekarlığın tadını çıkarıyor.

Haziran ayında sevgilisi Wilmer Valderrama’dan ayrılan ünlü şarkıcı, NFL oyuncusu Odell Beckham Jr. ile flört ederek yalnız olmanın tadını çıkarıyor.

People’a konuşan bir kaynak, ikilinin flörtünün geldiği nokta hakkında şunları söyledi:

‘Hala konuşuyorlar ama ciddi bir ilişki yok ortada… Demi aslında birkaç farklı erkekle eğlenceli vakit geçiriyor ve bekarlığın tadını çıkarıyor.’

Demi ile Odell’in ilişki yaşadığı iddiaları, ünlü şarkıcının 6 yıllık sevgilisi Wilmer’dan ayrılmasından sadece birkaç hafta sonra ortaya atılmıştı. Her iki isim de arkadaş kalma yönünde karar aldıklarını ifade etmişti.

Ayrılıktan sonra kendisini çok özgür hissediyor
İki isim, yaklaşık altı yıl süren ilişkilerini Haziran ayında sonlandırmıştı. Bu zor kararın ardından Demi, ileride kendisini nelerin beklediği konusunda heyecanlı olduğunu söyledi:

‘Gerçekten harika hissediyorum. Hayatım son derece heyecan verici çünkü büyüyorum. Kendimi özgür hissediyorum ve bu, yeni bir şey. Etrafımda güvendiğim çok sayıda insan var. Onlara her şeyimi anlatabiliyorum.’

13 Temmuz günü ‘Elvis Duran and The Morning Show’ programına katılan Demi ayrıca, herkesin bir hayatı olduğunu ve her anını mutlu yaşamaya çalışmayan kişinin kendisine haksızlık ettiğini de sözlerine ekledi.


Facebook hesabınızla yorum yapın!

Powered by Facebook Comments