‘Uyuşturucu ticareti yapmak’ suçundan 3 yıldır tutuklu olan Deniz Seki, 17 Haziran’da tahliye olduktan hemen sonra nikâh masasına oturacak.

Uzun süredir çocukluk aşkı Faruk Salman’la birlikte olan Deniz Seki, kendisini zor günlerinde de yalnız bırakmayan sevgilisinin evlenme teklifini Bakırköy Kapalı Kadın Cezaevi’nde kabul etmişti. Seki’nin tahliye olur olmaz Salman’la bir Avrupa tatili yapacağı, dönüşte ise nikâh masasına oturacağı öğrenildi.

Sözcü’nün haberine göre; Seki’yi, tahliye sonrası yoğun bir program bekliyor. Cezaevindeyken Vestel’le Türkiye turnesi, Bostancı Gösteri Merkezi’yle de yaz konserleri için el sıkışan Seki, konserden konsere koşacak. Şarkıcı ayrıca tutukluyken yazdığı yeni şarkılarını seslendireceği albümünü, yaz sonuna doğru hayranlarıyla buluşturacak.

Deniz Seki’ye yakın kaynaklar ayrıca, sanatçının cezaevinden çıkar çıkmaz meraklı gözlerden ve objektiflerden uzak kalmak düşüncesiyle Avrupa’ya gitmek istediğini açıkladı. Nişanlısı Faruk Salman’ın, onun bu isteğinden haberdar olduğu ve bir Avrupa tatili planladığı da gelen haberler arasında…

Ayrılık haberleri çıkmıştı
Ünlü sanatçı Seki’nin uzun süredir aşk yaşadığı ve evlilik planları yaptığı Salman, Haziran 2016’da bir mekanda yanındaki güzellerle eğlenirken görüntülenmişti. Seki, cezaevine girmeden önce Salman ile aralarında yüzük takmışlardı. Ancak görüntülerde Salman’ın parmağındaki yüzüğün olmaması akılları karıştırmıştı. Salman’ın Beylikdüzü’nde bulunan mekana Sibel Yıldırım’ı dinlemeye gittiği öğrenilmişti.

Takvim gazetesinin haberine göre; 14 Haziran günü ünlü şarkıcı Seki’nin menajeri Özgür Aras, çıkan dedikodularla ilgili şunları söyledi:

‘Bugün gazete ve internetlerde yer alan Deniz Seki & Faruk Salman ayrılığı haberi doğru değildir. Konuya ait fotoğraftaki bayan Faruk Salman’ın öz yeğeni ve aile arasında yapılan doğum gününde çekilen (Şubat ayı) bir karedir. Fotoğraf karesindeki Faruk Salman’ın öz yiğeni bayan evli ve 2 çocuk annesidir…’

Facebook hesabınızla yorum yapın!

Powered by Facebook Comments