Deniz Seki hapisten çıktıktan sonra ilk kez İstanbullu hayranlarıyla buluştu ve duygusal anlar yaşadı.

Cezaevinde yaklaşık 3 yıl yatan Deniz Seki, özgürlüğüne kavuştuktan sonraki ilk İstanbul konserini önceki akşam Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu’nda verdi. Bir buçuk aydır hummalı bir şekilde hazırlanan sanatçı, sahneye, Gülşah Saraçoğlu imzalı kıyafetlerle çıktı. Gülben Ergen’in dualarla sahneye uğurladığı Seki’yi annesi, nişanlısı ve sanatçı dostları yalnız bırakmadı.

Heyecanlı olduğu gözlenen Seki, ‘Kelimeler boğazımda düğümleniyor, bu kadar şarkı sözü yazan bir insan nasıl olur da bir cümle kuramaz diye düşünüyorum. Uzun zamandan sonra aranızdayım. Çok mutluyum ve çok teşekkür ediyorum. Allah’ıma ve sizlere de çok teşekkür ediyorum. Yaprak gibiyim şu an da titriyorum’ dedi. Duygulanan şarkıcı, gözyaşlarına hakim olamadı.

Konseri müstakbel damadı Faruk Salman’la izleyen anne Güler Seki de, ‘Rüyada gibiyim, dualar ediyorum. Allah bir daha o günleri yaşatmasın’ diye konuştu.

5 Haziran günü, tam 2,5 yılını geçirdiği Bakırköy Cezaevi’nden tahliye olan ve özgürlüğüne kavuşan Seki, üç yıl aradan sonra ilk kez Kıbrıs Savoy Otel’de, 22 Temmuz tarihinde sahneye çıkmıştı.

Facebook hesabınızla yorum yapın!

Powered by Facebook Comments