Dilan Çıtak, nişanlısı Levent Dörter ile dünyaevine girişinin ertelendiğini söyledi.

Geçen gün Bodrum’da görüntülenen ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses’in kızı Dilan Çıtak, bu yaz şarkıcı nişanlısı Levent Dörter ile evlenmeyi planladıklarını ama evliliğin özel nedenlerden dolayı seneye kaldığını açıkladı. İHA’nın (İhlas Haber Ajansı) haberine göre Çıtak, şu açıklamayı yaptı:

‘Biz bu sezon evlenmeyi düşünüyorduk Levent’le ama annesinin rahatsızlığından dolayı ertelendi. İnşallah şartlar da el verirse seneye düşünüyoruz.’

Bodrum’un Bitez Mahallesi’nde bulunan ve babasına ait olan Tatlıses Çiğköfte Salonu’nda tezgahın başına geçen Dilan Çıtak, ayrıca, en sevdiği yemeklerden birinin çiğköfte olduğunu söyledi. Nişanlısı şarkıcı Levent Dörter’le birlikte arkadaşı Orkan Çömlekçi’yi ziyarete geldiğini söyleyen Çıtak, basın mensuplarına da çiğköfte ikram etti.

Ağustos sonunda albümünün single’ını çıkaracağını da aktaran Çıtak, ‘Şu anda bir single hazırlıyoruz. Ağustos sonunda çıkmış olur. Çoktan çıkması lazımdı ama yaz dönemi olduğu için biraz gecikti. İskender Paydaş ile çalışıyoruz. İskender Paydaş çok yoğun oluyor. Hem benim projelerimle hem de kendi projeleri ile ilgileniyor. İyi bir şey çıksın diye acele etmiyorum’ şeklinde konuştu.

Bu içeriğe yorum yapın.