‘Para Avcısı’ ve ‘Gerçek Kötüler’ gibi filmlerin yıldızı Margot Robbie, üç yıldır birlikte olduğu yönetmen sevgilisi Tom Ackerley ile gizli bir törenle evlendi.

26 yaşındaki oyuncu, üç yıllık birlikteliğin ardından doğduğu yer olan Avustralya’nın Dalby kentindeki Altın Sahil’de dünyaevine girdi.

Törene katılan bir kaynak, Avustralya’nın Women’s Day dergisine yaptığı açıklamada, ‘Altın Sahil, Margot’un her zaman evlenmek, büyükannesinin çiftliğinde çocuklarını yetiştirmek istediği yerdi’ dedi. Aynı kaynak, ‘Tom İngiltere’de evlenmek istiyordu ama Margot için memleketinde evlenmenin ne kadar önemli olduğunu bildiğinden, bunu bir tartışma konusu haline getirmedi’ şeklinde konuştu.

Robbie, Instagram hesabından yayınladığı ve Tom Ackerley ile öpüştüğü fotoğrafta tektaş yüzüğünü göstererek evlendiğini duyurdu.

İşte o kare….

  • facebook
  • twitter
  • googleplus
  • linkedin

Londra’da yaşayan çift, 2013 yılında 2. Dünya Savaşı dönemini anlatan ‘Suite Francaise’ filminin setinde tanışmıştı. Mütevazı bir törenle evlenen çift, konukların evlilik konusunu yaymamalarını istediklerinden, töreni tamamen gizli tutmayı başardı.

Çift, geçtiğimiz yaz başında nişanlanmış, evlilik planlarını basınla paylaşmamıştı.

2016 yılı içinde beş filmin çekimlerini tamamlayarak Hollywood’un en çalışkan oyuncusu unvanını alan Margot Robbie, daha önceki bir röportajında, ‘Bir sürü çocuk istiyorum. Dört çocuklu bir ailede büyüdüm. O nedenle dört rakamı kulağa hoş geliyor’ demişti.Facebook hesabınızla yorum yapın!

Powered by Facebook Comments