People dergisi, ‘Dünyanın En Güzel Kadını’ unvanını beşinci kez Julia Roberts’a verdi.

Ünlü magazin dergisi, 2017 yılında ‘Dünyanın En Güzel Kadını’nı seçti. Buna göre, ‘Özel Bir Kadın’ (Pretty Woman) filmiyle ünlenen Julia Roberts, dünyanın en güzel kadını oldu. Roberts, beşinci kez aynı unvanı kazanmasıyla, Jennifer Aniston ve Michelle Pfeiffer’ı geçerek bir rekorun da sahibi oldu.

Dünyanın en güzel kadını seçilerek People dergisinin kapak kızı olan 49 yaşındaki Oscar’lı oyuncu, ilk kez 1991 yılında, 23 yaşındayken ‘Özel Bir Kadın’ filminde rol aldığı dönemde dergiye kapak olmuştu.

People’ın Editöryal Direktörü Jess Cagle, derginin neden Julia Roberts’ı seçtiğini şöyle açıkladı:

‘2017 Dünyanın En Güzel Kadını sayısı için kapak belirlerken, Julia Roberts’ı seçmenin tam zamanı olduğu görünüyordu. 49 yaşında olduğu kadar güzel görünemezdi daha önce. Güzelliği; kendinden emin, zeki ve esprili olmasıyla birleşiyor. Gelişme yeteneği en iyi tarafını oluşturmaya devam ediyor. Karakter yaratma ve hikaye anlatma yeteneğiyle bizi yeni yerlere götürüyor. Aileyi öncelikli gören anlayışına bağlı olarak da seçildi.’

140 milyon dolarlık servetiyle Hollywood’un en zengin oyuncusu olan Roberts, ‘Mona Lisa Smile’ filmiyle aldığı 25 milyon dolarlık ücretle de sinema tarihinin en yüksek ücretli kadın oyuncusu olmaya hak kazandı.

‘Erin Brockovich’ filmindeki rolüyle Oscar kazanan Roberts, Daniel Moder’la 2002 yılında evlendi. Çiftin Hazel Patricia, Phinnaeus Walter ve Henry adında üç çocuğu bulunuyor.

 • facebook
 • twitter
 • googleplus
 • linkedin

Maxim dergisi Stella Maxwell’ı seçti
Balmain, Versace, Marc Jacobs ve Fendi gibi dev markaların yüzü olan 25 yaşındaki Victoria’s Secret meleği, Maxim dergisi tarafından ‘Dünyanın En Güzel Kadını 2016’ olarak gösterildi. Stella, 2015 yılının birincisi Taylor Swift başta olmak üzere pek çok iddialı adayı geride bıraktı.

Derginin kapağında yer aldığı bir pozu Instagram hesabından paylaşan güzel model, haberi şu sözlerle verdi:

‘Beni 2016’nın en ateşli kızı seçtiğin için teşekkürler @maximmag.’

En güzel kadınların sıralamasının yer aldığı liste, Maxim dergisinin 14 Haziran günkü sayısında yayınlanacak.

Stella Maxwell
 • facebook
 • twitter
 • googleplus
 • linkedin

Stella Maxwell

People’a göre 2016’da Jennifer Aniston…
‘People Dünyanın En Güzel Kadını Ödülü’ bu yıl Jennifer Aniston’ın oldu. 47 yaşındaki Aniston, People dergisi tarafından ‘2016’nın en güzel kadını’ seçildi.

Dergiye verdiği röportajda haberi aldığında ‘tıpkı genç kızlığındaki gibi bir gurur duyduğunu’ ifade eden Aniston, güzellik anlayışının yıllar içinde değiştiğini vurguladı.

Aniston, yıllar içinde kendini tanımaya başlayınca fiziksel çekiciliğin o kadar önemli olmadığını, insanlığın farklı güzelliklerini görmeye başladığını da sözlerine ekledi:

‘İnsanlar kendilerine bir şeyler enjekte etmek için para ödüyorlar. Bense ‘Şimdiki trend nedir?’ diye alaycı bir şekilde soran insanlardanım. Kendimi olduğum gibi kabul etmeyi öğrendim.’

Aniston, en son 2004 yılında People dergisi tarafından yine yılın en güzel kadını seçilmişti.

Derginin okurları tarafından seçilen tüm liste şu şekilde oluştu:

1) Jennifer Aniston
2) Reese Witherspoon
3) Sofia Vergara
4) Keke Palmer
5) Selena Gomez
6) Meagan Good
7) Carrie Underwood
8) Christina Milian

Jennifer Anniston'lı People kapağı
 • facebook
 • twitter
 • googleplus
 • linkedin

Facebook hesabınızla yorum yapın!

Powered by Facebook Comments