Friends-yeniden-çekilecek-mi-900 × 470
  • facebook
  • twitter
  • googleplus
  • linkedin
Matthew Perry’ye göre ‘Friends’ dizisinin yeniden çekilme şansı yüzde 45…

Jennifer Aniston, Lisa Kudrow, Courtney Cox, Matt LeBlanc ve David Schwimmer ile birlikte efsanevi dizide rol alan ve Chandler Bing karakterini canlandıran Perry, İngiltere’de yayın yapan Magic FM Radio’da bir sohbet programına katıldı. Ünlü aktör NBC dizisi ‘Friends’in yeniden çekilip çekilmeyeceği iddialarına açıklık getirdi:

’10 yıl boyunca tam 237 bölüm çektik. Ve anlatacak hikayemiz bitti. Hal böyle olunca, yeniden bir araya geleceğimizi düşünmüyorum. İnsanlar hep dizinin yeniden çekileceğini söyleyip duruyor ama bence böyle bir şey olmayacak. Güzel biten bir şeyin ardından kötü bir iş yapma riskini almak istemiyorum. Bu, dizinin imajını da yerle bir eder. O yüzden dizinin yeniden çekilme şansını yüzde 45 olarak görüyorum. Oyuncular bir ihtimal bir araya gelebilir ama yazarların bu riski alacağına dair şüphelerim var.’
Bu arada, ‘Friends’ dizisinin remake bir sinema versiyonu da çekilmeyecek.

Sinema filmi çekilecek mi?
2004 yılında sona eren efsane dizinin yaratıcısı ve senaristi Marta Kauffman, yıllardır dizinin film versiyonunu bekleyenlere kötü haberi Ocak ayında verdi. E! News’e konuşan Kauffman, dizinin sinema versiyonunun çekilip çekilmeyeceği sorusunu kısa ve net biçimde yanıtladı:

‘Dizinin sinema versiyonu kesinlikle çekilmeyecek.’

Facebook hesabınızla yorum yapın!

Powered by Facebook Comments