Hande Erçel’in sevgilisi Ekin Mert Daymaz’dan samimi itiraflar geldi.

Güzel oyuncu Erçel, Kanal D ekranlarında yayınlanan ‘Güneşin Kızları’ adlı diziyle tanınmıştı. Bu diziden sonra güzelliğiyle yapımcıların dikkatini çeken ünlü oyuncu, şimdilerde Show TV ekranlarında yayınlanan ‘Aşk Laftan Anlamaz’ adlı dizide başrol oynuyor. Erçel, ‘Güneşin Kızları’ dizisinde rol alırken, meslektaşı Ekin Mert Daymaz ile aşk yaşamaya başlamıştı. Mert, o sıralarda Star TV ekranlarında yayınlanan ‘Çilek Kokusu’ adlı dizide rol alıyordu.

Yakışıklı oyuncu şimdilerde Fox TV ekranlarında yayınlanan ‘Hayat Sevince Güzel’ adlı dizide rol alıyor ve dizinin çekimleri için çoğu zamanını Çeşme’nin Ildır köyünde geçiriyor. Önceki gün Sözcü gazetesine röportaj veren Mert, çok yoğun çalıştığını, mola verdiklerinde hemen İstanbul’a kaçtığını ve orada özledikleri olduğunu belirtti. Yakışıklı oyuncu, muhabirin ”Aşk Laftan Anlamaz’ dizisinin esas kızı Hande Erçel’le görüşemiyorsunuz’ şeklindeki sözlerine şöyle yanıt verdi:

‘(Gülüyor) Evet, o başka dizide, ben başka dizideyim.’

‘Bir yasaktan söz ediliyor… Bu konuda ne dersin?’ sorusuna ‘Yapımcılar, dizilere zarar verir düşüncesiyle birlikte görünmemizi istemiyor’ şeklinde cevap veren Mert, muhabirin ‘Özlüyor olmalısın…’ şeklindeki sözlerine ise şöyle karşılık verdi:

‘Genelde bu tür özlemler aşkı büyütüyor (Gülüyor).’


Facebook hesabınızla yorum yapın!

Powered by Facebook Comments