Ekin Türkmen’in varlığı ‘Yeter’ dizisinin setinde kriz yarattı.

Son zamanlarda oyuncuların özel hayatı sebebiyle setlerde sık sık gerginlik yaşanıyor. Kadir Doğulu-Neslihan Atagül çifti ile Burak Özçivit arasında yaşanan gerginlik biliniyor. Geçtiğimiz günlerde de reklam çekimi sırasında sette Aslı Enver ile Fahriye Evcen arasında polemik yaşandığı öğrenillmişti. Şimdi de ATV ekranlarında yayınlanan ‘Yeter’ adlı dizinin setinde Pelin Karahan ile Ekin Türkmen arasında soğuk rüzgarlar estiği iddia edildi. Karahan’ın geçtiğimiz sezon başrolünde yer aldığı diziye, bu sezon ünlü oyuncu Türkmen de katıldı. Ancak Hürriyet gazetesinin haberine göre, Karahan’ın Türkmen’e hoşgeldin selamı bile vermediği söyleniyor.

Ünlü şarkıcı Murat Dalkılıç, oyuncu Türkmen ile yaklaşık 2,5 yıl aşk yaşadıktan sonra ilişkisini bitirmişti. Sonrasında ise Merve Boluğur ile tanışan ünlü şarkıcı, geçtiğimiz yıl güzel oyuncuyla dünya evine girmişti. İddiaya göre durum böyle olunca Boluğur, yakın arkadaşı Karahan’a Türkmen’le yakın olmamasını söylemiş. Karahan da arkadaşının bu ricası üzerine Türkmen’e mesafe koymuş.

Dalkılıç, Türkmen ile aşk yaşadığı dönemde Türkmen için ‘Tanrı’nın bana yaptığı güzelliklerden biri. Ekin benim şansım’ diyordu.


Facebook hesabınızla yorum yapın!

Powered by Facebook Comments