Elçin Sangu ve Beşiktaş’ın Vodafone Arena’daki ilk maçını izlemeye giden tüm ünlülerin biber gazından etkilendiği ortaya çıktı.

Yaklaşık 2.5 sezon sonra açılan Vodafone Arena stadındaki ilk maç, 11 Nisan akşamı oynandı. İş, sanat ve spor dünyasından pek çok ünlü, Beşiktaş – Bursaspor maçını izlemek ve özel günün atmosferini yaşamak için stada akın etti. Siyah-beyaz renge gönül veren iş, sanat ve cemiyet dünyasının ünlü isimleri takımlarını Bursaspor’la oynadıkları maçta yalnız bırakmadı.

Maçı izleyenler arasında Rahmi Koç, Yılmaz Ulusoy, Hasan Arat, Simin Arat, Asuman Güreli, Hüsnü Güreli, Yosun Güreli, Ece Erken, Elçin Sangu, Ali Yörenç ve Ertuğrul Sağlam gibi ünlü isimler de vardı. Ancak tüm bu isimler, maç öncesinde Beşiktaş taraftarlarının bir önceki günkü açılış töreni sırasında stada alınmamalarını protesto etmesiyle çıkan olayların ortasında kaldı. Polisin biber gazı kullanarak bastırdığı protestolardan bu isimler ve yanındakiler de etkilendi.

Star TV’de yayınlanan ‘Kiralık Aşk’ın başrol oyuncusu Elçin Sangu da, maça sevgilisi Yunus Özdiken’le birlikte geldi. Ünlü oyuncu ve sevgilisi, stadın çevresinde sıkılan biber gazından etkilendi. İkilinin ağızlarını ve gözlerini kapattığı kareler sosyal medyaya düştü ve herkesi şaşırttı.

Bu arada; zorlu maçtan galibiyetle ayrılan siyah beyazlılara destek veren güzel oyuncu, maç esnasında stadyumda arkadaşlarıyla birlikte çektirdiği fotoğrafları ‘Beşiktaş!’ notunu ekleyerek Instagram hesabından paylaştı. Bu paylaşımlar, özellikle Beşiktaşlı hayranları tarafından beğeniyle karşılandı. Sangu’ya ‘Kızılkartal’, ‘Delikanlı Kız’ ve ‘Çarşı Kızı’ gibi yakıştırmalar yapıldı.


Facebook hesabınızla yorum yapın!

Powered by Facebook Comments