Elçin Sangu, evlilik yolunda ilerlediği Yunus Özdiken’le görüntülenen kadının kimliğini açıkladı.

Star TV’de yayınlanan ‘Kiralık Aşk’ dizisiyle kariyerinde zirve yapan ve bugünlerde ‘Mutluluk Zamanı’ ile sinemada izleyici ile buluşan Elçin Sangu, 5 yıllık sevgilisi Yunus Özdiken tarafından aldatıldığı yönündeki haberlere açıklık getirdi. Başrolde yer aldığı ‘Mutluluk Zamanı’ filminin yurtdışı galasını bitirdikten sonra Türkiye’ye dönen güzel oyuncu, ‘gizemli kadın’ın kimliğini takipçilerine duyurdu.

‘İhanet’ iddiaları karşısında sessizliğini bozan Sangu, Instagram hesabından paylaştığı fotoğrafa, ‘Yurtdışından gelir gelmez asistanımız Beril’in gizemli kadın Beril olduğunu öğrendim. Sizi tanıştırayım elim ayağım süper asistan Beril’ notunu yazdı. Böylece herkes, o gizemli kadının, Sangu’nun asistanı Beril Varol olduğunu öğrenmiş oldu.

Olumsuz eleştirilerin önüne geçmek isteyen Elçin Sangu, söz konusu paylaşımını yoruma kapadı.
Bu arada; Türkiye, bir yandan da Elçin Sangu ve Barış Arduç’un son filmlerindeki ateşli öpüşme sahnelerini konuşuyor. İkilinin başrolünü paylaştıkları ‘Mutluluk Zamanı’ filminin galasında Sangu’nun sevgilisi Yunus Özdiken sessizce salondan çıkmış, o sahneler bitince de gelip yerine oturmuştu. Bu tavır da, doğal olarak magazin basınının ana gündem maddelerinden biri haline gelmişti.

Olay sonrasında konuyla ilgili olarak magazin muhabirlerine konuşan Özdiken, ‘Ne kadar iyi eğitim alırsanız veya büyütülürseniz büyütülün, bu topraklarda belli bir bakış açısı ile büyütülüyorsunuz. Amerika veya İsviçre’de büyümedik. Benim kişisel tercihim, bu tarz sahneleri izlememek yönünde’ şeklinde açıklama yapmıştı. Bu sözler üzerine gözler İsviçre’de doğan Barış Arduç’a çevrildi. Yunus Özdiken’in ‘İsviçre’de büyümedik’ sözleri, Arduç’a gönderme olarak kabul edildi.