Ellen DeGeneres sunuculuğunu kendisinin yaptığı sohbet programı ‘The Ellen DeGeneres Show’u bırakmayı düşünüyor.

Life & Style dergisine konuşan bir kaynak, ünlü komedyenin Emmy ödüllü talk-show’dan ayrılacağını duyurdu ve şunları söyledi:

‘Eşi Portia de Rossi, Ellen’in programı bırakmasını istiyor çünkü birbirlerine daha çok zaman ayırmaları gerektiğine inanıyor. Bu yüzden, ünlü sunucunun daha az zamanlı ama daha kalıcı işler yapmasını istiyor. Ellen de bunu ciddi ciddi düşünüyor.’

Söz konusu kaynak, ünlü TV yıldızının, programın sunuculuğunu Chrissy Teigen, Neil Patrick Harris ve Ellie Kemper gibi isimlerden birisine bırakmayı göz önünde bulundurduğunu da sözlerine ekledi.

Ellen DeGeneres, Aralık ayında New York Times ile yaptığı röportajda, eşinin ısrarları nedeniyle programı bitirebileceğini açıklamıştı.

Ellen DeGeneres’in 15 yıllık eşi Portia De Rossi, ünlü komedyenin mizah yetenekleri adına daha fazla şey keşfetmesi gerektiğine inanıyor. Portia De Rossi, yaptığı bir açıklamada, eşi Ellen DeGeneres için, ‘Ben sadece onun gibi parlak bir aktris ve standupçının, sadece bu programı yapmak zorunda olmadığını düşünüyorum. Yapabileceği başka şeyler de var’ yorumlarında bulunmuştu.