Emre Altuğ, ayrıldığı eşi Çağla Şıkel’in yerini güzel oyuncu Tuğba Melis Türk ile doldurmak istiyor.

Güzel oyuncu Tuğba Melis Türk, geçtiğimiz haftalarda uzun süredir aşk yaşadığı Tolga Kumova ile yollarını ayırdı. İlişki, Kumova’nın Avustralya’da yaşaması ve güzel oyuncunun Türkiye’deki kariyer planları nedeniyle sona erdi.

Tuğba Melis Türk ve Tolga Kumova
  • facebook
  • twitter
  • googleplus
  • linkedin

Tuğba Melis Türk ve Tolga Kumova

Takvim gazetesinin haberine göre; birkaç yıldır tanıştığı Tuğba Melis Türk’ün Kumova ile ayrıldığını öğrenen Emre Altuğ ise dedikoduların ardından harekete geçti. Ünlü oyuncunun güzelliğinin yanı sıra kaliteli duruşu ve kibarlığını yıllardır çok beğenen Altuğ, Türk ile yakınlaşmaya çalışıyor.

Ünlü popçu, geçtiğimiz yıl klibinde oynattığı Türk ile geçtiğimiz günlerde de Sağlık Bakanlığı için çekilen bir reklam filminde yan yana geldi. Altuğ’un güzel oyuncuya gösterdiği ilgi, set ekibindeki kimsenin gözünden kaçmadı.

Güzel oyuncu ise şimdilik ünlü popçunun ilgisine kayıtsız… Ancak Emre Altuğ yine de vazgeçmiyor. Hatta ünlü popçu, dostlarına ‘Tuğba, son zamanlarda beni en çok etkileyen kadın’ diye açıklamalarda bulunuyor.

Uzun süre birliktelik yaşadığı Tolga Kumova’dan kısa bir süre önce ayrılan Tuğba Melis Türk ise, yakın çevresine ‘Şimdilik yeni bir ilişkiye hazır değilim. Benim için şu an öncelik, uğruna Tolga’dan bile ayrılmayı göze aldığım kariyerim’ diyor.

Buse Narcı iddiasını yalanladı
Özcan Deniz’in eski sevgilisi Buse Narcı ile aşk yaşadığı iddia edilen Emre Altuğ, iddialar karşısındaki sessizliğini nihayet bozdu.

Kendisinden tam 22 yaş küçük olan Narcı ile iki ay önce görüşmeye başladığı ve aşk yaşadığı öne sürülen Altuğ, 26 Ocak günü TV8’de yayınlanan ‘Aramızda Kalmasın’ isimli magazin programına konuyla ilgili açıklama yaptı. Narcı ile en son Çeşme’de bir kez arkadaş olarak bir araya geldiklerini ve aylardır görüşmediklerini belirten Altuğ, aşk iddialarını yalanladı. Albümü ve çocuklarıyla uğraştığını ifade eden ünlü şarkıcı, genç oyuncu ile aşk yaşadığı iddialarının doğru olmadığını söyledi.

Buse Narcı
  • facebook
  • twitter
  • googleplus
  • linkedin

Buse Narcı

Altuğ’un 7 sene evli kaldığı Çağla Şıkel; bu açıklamadan bir gün önce magazin basınına yaptığı açıklamada, ünlü şarkıcının hayatında birinin olmasının çok normal olduğunu ve bunun kendisini ilgilendirmediğini belirtmiş ve çocuklarının babasına mutluluklar dilemişti.

Facebook hesabınızla yorum yapın!

Powered by Facebook Comments