‘Survivor 2017’ yarışmasına açlığa dayanamadığı gerekçesiyle kendi isteğiyle ayrılan Eser West, canlı yayında açıklamalarda bulundu.

‘Survivor Panorama’ programının konuğu olan Eser West, “Survivor’u bıraktığın için pişman mısın?” sorusunu, “Şimdi ‘Keşke dayanabilseydim’ diyorum. Keşke açlık beni kısıtlamasaydı. Survivor’ı daha önce izlemiyordum, geri geldiğimde takımımı izlemeye başladım. Mesela Ogeday yarışırken çok heyecanlanıyorum. Hakikaten heyecan verici bir şey” diye yanıtladı.

West, yarışmadan elenmesine neden olan açlık konusunda ise “Sokakta herkes ‘Gerçekten yemek vermiyorlar mı?’ diye soruyor. Verseler benim burada ne işim var?” şeklinde konuştu.

27 yaşındaki West, yarışmadan ayrıldıktan sonra insanların, “neden dayanamadın, dayansaydın Kıbrıs’taydın” dediklerini de sözlerine ekledi.

  • facebook
  • twitter
  • googleplus
  • linkedin

Kısmetse Olur isimli evlilik programında tanışan ve bu programla isimlerini geniş kitlelere duyurarak adeta yarışmanın yıldızları haline gelen Eser West ve sevgilisi Cansel Çördük geçtiğimiz günlerde ayrılmıştı. Çift birlikte çekilmiş tüm fotoğraflarını sosyal medyadan silerek birbirlerini takip etmeyi de bırakmıştı.

Ayrılık sonrası Cansel, Instagram hesabından “Her son yeni bir başlangıçtır hayatta” notuyla kendi fotoğrafını paylaştı.

Eser West, Kısmetse olur programından sonra Survivor 2017’ye katılmıştı. Daha sonra açlığa dayanamadığını gerekçe göstererek kendi isteğiyle Survivor’dan ayrılmıştı.

Acun Ilıcalı’ya teşekkür etti
‘Survivor’ yarışmasından diskalifiye edilen Eser West, programın yapımcısı ve sunucusu Acun Ilıcalı’ya teşekkür etti.

TV8’de yayınlanan ‘Survivor’ yarışmasının favori isimlerinden biri olarak gösterilen Eser West yarışmadan diskalifiye edildi. Açlığa dayanamadığı için sinir krizi geçiren Eser, kendisine yeme – içme konusunda ayrıcalık tanınmayınca yarışmadan ayrıldı. ‘Survivor’ şartlarının herkes için eşit olması gerektiğinin üstüne basan Acun Ilıcalı, ada konseyini acil toplayarak, Eser’in elendiğini duyurdu.

Bu ayrılığın ardından Eser, Instagram’dan bir paylaşımda bulundu. ‘Survivor’da kazandığı bir oyun sonrasında çekilen bir kareyi hesabına yükleyen Eser, fotoğrafın altında İngilizce olarak Acun Ilıcalı’ya teşekkür etti.

  • facebook
  • twitter
  • googleplus
  • linkedin

Facebook hesabınızla yorum yapın!

Powered by Facebook Comments