Eser Yenenler, Murat Boz ve Aslı Enver’in ayrılmasına neden olan ihanet gecesiyle ilgili alaycı bir açıklama yaptı.

Ünlü şarkıcı Murat Boz ve Eser Yenenler’in Bahar – Nihal Candan kardeşler ile geçirdiği gece ve sonrası gündemde kalmaya devam ediyor. İddialara göre şarkıcı Murat Boz’un Eser Yenenler’in villasında Nihal-Bahar Candan kardeşlerle birlikte vakit geçirmesi Aslı Enver’le ilişkisinin sonunu getirmişti.

Bir süredir Aslı Enver ile doludizgin bir aşk yaşayan Murat Boz, sosyal medya hesabından bir açıklama yaparak haberlerin görüldüğü gibi olmadığını orada kalabalık bir grupla eğlendiklerini söylemişti. Şarkıcı Murat Boz’la ayrıldıkları konuşulan Aslı Enver’den Eser Yenenler’e tepki gelmişti. Sevgilisiyle birlikte çekilen kareleri sosyal medya hesabından kaldırmayan ve eski aşkını takipten vazgeçmeyen Aslı Enver, ilişkisinin bitmesine neden olarak gösterilen Eser Yenenler’i ise takipten çıkarmıştı. Kaçamağın olay adamı ve Murat Boz – Aslı Enver ilişkisinin bitmesine neden olan kişi olarak konuşulan Eser Yenenler ise ilk kez konuştu.

Eser Yenenler Twitter hesabından şu açıklamayı yaptı:

‘Aa bu yaştan sonra yuva yıkan kadın gibi oldum 🙂 O gece, kimse kimseyi aldatmadı. Söylendiği gibi beş değil, 15 kişildik. Bir de yuva yıkacak olsam en yakınımdakilerden başlardım. İbo evlenmek üzere, Oğuz 2. yılı devirdi. Bir de villa kiralık :)’

Bahar Candan
  • facebook
  • twitter
  • googleplus
  • linkedin

Bahar Candan

Bahar Candan da konuştu
Murat Boz ile Aslı Enver’in ayrılığına sebep olarak gösterilen Bahar Candan sessizliğini bozdu.

Eser Yenenler’in villasında gerçekleşen partide bulunan Bahar Candan, Kanal D’nin magazin programı ‘Renkli Sayfalar’a konuştu. ‘O gece dondurma yemeğe gitmiştik’ diyen Bahar Candan, sözlerine şöyle devam etti:

‘Hayatımda bu kadar küçük düştüğümü hatırlamıyorum. 18 yaşındayım. Lütfen büyümeme ve okul hayatıma izin verilsin. Murat Boz ile Eser Yenenler, ablamın bile abileri sayılırlar. Söylenenler doğru değil. Ben zaten küçüğüm ve Justin Bieber’a aşığım.’

‘Annem, babam, ablam ve ben perişan haldeyiz. Çok küçüğüm ve avukat olacağım. Lütfen hiç kimse geleceğime gölge düşürecek açıklamalarda bulunmasın. Herkes elini vicdanına koysun.’

  • facebook
  • twitter
  • googleplus
  • linkedin

Evleri ayırdılar
Villa partisi, Murat Boz’u hem sevgilisinden hem evinden etti. Habertürk’ün haberine göre; Eser Yenenler’in villasındaki alem gecesi haberlerinin ardından Aslı Enver, ünlü popçuyla birlikte yaşadıkları Kuruçeşme’deki evden ayrıldı. Eşyalarını toplayıp annesinin evine yerleşen güzel oyuncu, ortak arkadaşları aracılığıyla Boz’a, evi boşaltması için haber gönderdi.

Boz, skandal gece sonrası telefonuna dahi çıkmayan Enver’in mesajı üzerine ev bakmaya başladı. Sessiz sedasız Boğaz hattında ev aramaya başlayan ve emlakçıların önerdiği evleri gezen ünlü popçu, ilk fırsatta Yeniköy’deki evi boşaltacak. Boz’un eşyalarını almasının ardından, güzel oyuncu evine geri dönecek.

Facebook hesabınızla yorum yapın!

Powered by Facebook Comments