Esra Erol’dan Cübbeli Ahmet Hoca’nın 23 Nisan eleştirisine sert yanıt geldi.

23 Nisan Cumartesi günü gerçekleşen bir söyleşiye katılan ATV’deki ‘Esra Erol’da’ programının sunucusu Erol, 23 Nisan törenleri için ‘Senelerdir balelerle, danslarla, çoluk çocuğun baldır bacak çıplak vaziyette stadyumlarda dolaştırarak, bütün erkekleri onlara baktırarak, kimin oğlu, kimin kızı belli değil, sarmaş dolaş dans yaptırarak yetiştirdiniz’ diyen Cübbeli Ahmet Hoca’ya cevap mahiyetinde açıklamalarda bulundu:

Cübbeli Ahmet Hoca
  • facebook
  • twitter
  • googleplus
  • linkedin
‘Eski 23 Nisan’larla ilgili hatırladığım en önemli şeylerden bir tanesi, hangi aktivitede bulunacaksam ona göre uzun beyaz çorap giyerdim. Annem saçımı örerdi şu anki gibi. Mustafa Kemal’in de dediği gibi, ilkelerine ve vatanına bağlı çocuklar yetiştirilmeli. Kütahya’da büyüdüm. Stadyumlarda binlerce çocuk gösteri yapardık. Çok keyifli günlerdi.’

Mynet.com’un haberine göre; yemek kanallarını izlediğini de açıklayan Erol, ‘Feci şekilde ‘Kiralık Aşk’ dizisine kafayı taktım. ‘Evli ve Öfkeli’ beğendiğim keyifli bir dizi… ‘Survivor’a gidiyorum dersem, eşim Ali destekler beni. Ancak fareler ve böcekler bana göre değil. Açlığa dayanabilirim. ‘Survivor’a katılabilirim de… Bakarsınız ‘Survivor’a katılırım ve orada bambaşka bir Esra Erol görebilirsiniz” diye konuştu.

Cübbeli Ahmet Hoca ne demişti?
Ahmet Mahmut Ünlü ‘Ümmetin Renkleri’ adlı programda yaptığı konuşmada 23 Nisan Çocuk Bayramı’na karşı çocuklara salavat okutulan program yaptığı haberler uydurulduğunu belirtti ve ‘Biz size diyoruz ki; siz bu milleti uyuttunuz, uyuşturdunuz. Senelerdir balelerle, danslarla, çoluk çocuğun baldır bacak çıplak vaziyette stadyumlarda dolaştırarak, bütün erkekleri onlara baktırarak, kimin oğlu, kimin kızı belli değil, sarmaş dolaş dans yaptırarak yetiştirdiniz. Bu, 150 senenin rezaletidir’ dedi.

‘Bugüne kadar, medreseden bir tane terörist çıkmamıştır’ diyen Cübbeli, ‘Şarkılarla türkülerle yetişen nesil eşkiya oldu’ diye konuştu.

Cübbeli ayrıca, Fazıl Say hakkında da sert sözler söyledi ve ‘Bu milleti yıllarca Fazıl Say gibi Atesitlerle, Allah’sızlarla uyuttunuz ve uyuşturdunuz’ dedi.

Cübbeli Ahmet Hoca’nın tepki çeken 23 Nisan konuşması…

Facebook hesabınızla yorum yapın!

Powered by Facebook Comments