Bir dönemin efsane modeli Eva Herzigova, 2002 yılından bu yana birlikte olduğu İtalyan işadamı Gregorio Marsiaj ile nişanlandığını duyurdu.

44 yaşındaki Herzigova ile 40 yaşındaki Marsiaj’ın; 9, 6 ve 3 yaşlarında üç tane çocuğu bulunuyor. 15 yıllık birlikteliklerine ve üç çocukları olmasına karşın; iki isim, bugüne kadar evlilik yönünde adım atmadan aşk yaşamayı tercih etmişlerdi. Bunun sebebiyse; Çek asıllı güzel modelin evlilikle ilgili mesafeli duruşuydu.

İlk evliliğini 1996 yılında Bon Jovi grubunun davulcusu Tico Torres ile yayan Herzigova, iki yıl sonra boşanmış ve evlilikten de uzak durmuştu. ‘Ben evlilik meraklısı değilim’ diyen Herzigova bir röportajında; ‘İlişki bir tür evrim ve dönüşüm. Evlilik ise aşkın gelişimini engelliyor’ sözleriyle evliliğe sıcak bakmadığını ifade etmişti.

Aynı röportajında, kendini bir kediye benzeten Çek model ‘Ben aslında bir kedi gibiyim. Hem ihtimam görmek ve sevilmek isterim hem de canım istediğinde özgürce yaşamak sonra tekrar sevilip korunduğum yere geri dönmek’ diye konuşmuştu.

Facebook hesabınızla yorum yapın!

Powered by Facebook Comments