Eva Mendes ve Ryan Gosling’in ikinci çocuklarının dünyaya geldiği bildirildi.

19 aylık Esmeralda adında bir kızları olan ikilinin, 29 Nisan günü Santa Monica’daki St. John’s Health Centre’da ikinci kızlarını kucaklarına aldıkları ortaya çıktı. Sessiz sedasız dünyaya gelen minik bebeğin adı ise Amada Lee Gosling…

Ünlü çiftin ikinci bebeklerini bekledikleri haberi, doğumdan sadece iki hafta önce basına yansımıştı. Eva’nın hamileliğinin duyulmasından iki hafta sonra doğumun gerçekleşmesi, ikilinin hayranlarını şaşırttı.
2011 yılında ‘Babadan Oğula’ adlı filmin setinde tanışan ikili, özel hayatlarıyla gündeme gelmeyi pek sevmiyor. Öyle ki, henüz ilk kızları Esmeralda’nın bile hiçbir fotoğrafını kamuoyuyla paylaşmadılar. Bu yüzden de, Amada’nın doğumunun ancak bir hafta sonra kamuoyuna yansımasına şaşırmamak gerek.

Esmeralda’nın karakteri kendisinden çok farklı…
Eva Mendes’ten iki kız çocuğu sahibi olan ünlü aktör, ‘Ellen DeGeneres Show’a katıldı ve kendi çocukluk dönemiyle kızı arasındaki farkı anlattı:

‘Ben gençken, grafiti dünyasına girmek gibi bir hayalim vardı. Şehir merkezinde yaşıyordum. Eğer birinin adını duvara yazarsan, bir kavgayı başlatacağını duymuştum. Ben de birkaç ay boyunca birinin ismini duvarlara yazdım ama hiç kimse benimle kavga etmeye gerek görmedi. Çünkü çok kötüydüm.’

Ryan ayrıca, kendisinin aksine büyük kızı Esmeralda’nın oldukça barışçıl bir karaktere sahip olduğunu ve ona hayatı ve intikam duygusunu öğretirken son derece dikkatli olması gerektiğini söyledi.Facebook hesabınızla yorum yapın!

Powered by Facebook Comments