Bir dönemin süper çocuk yıldızı Macaulay Culkin henüz 30’larında emekli oldu!

10’lu yaşlardayken 1990’larda çevirdiği ‘Evde Tek Başına’ serilerinde canlandırdığı sorunlu çocuk Kevin McCallister karakteriyle büyük başarı yakalayan Culkin, New York Dergisi’ne verdiği röportajda; TV ekranlarına ya da beyazperdeye dönme gibi bir niyetinin olmadığını açıkladı. 35 yaşında olan Culkin, ’30’larımın ortasında emekli oldum’ dedi.

Evde-Tek-Başına-daki-çocuk-ne-yapıyor-1841 × 1227
  • facebook
  • twitter
  • googleplus
  • linkedin

Günlerini resim yaparak, yazarak ya da ‘ne olursa yaparak’ geçirdiğini söyleyen Culkin, ‘Rüzgar nereden eserse oraya doğru savruluyorum’ açıklamasında bulundu.

Çocukluğunda bilgisayar teknikleri kullanılarak büyüdüğünde en yakışıklı yüz olacağı tespitleri yapılan oyuncu, oldukça büyük bir değişim gösterdi ve sanıldığı gibi olağanüstü yakışıklı bir adam olmadı. Buna rağmen Culkin, son zamanlarda herhangi bir projede yer almamasına rağmen sokakta halen tanınıyor olmasından şikayetçi:

‘Sokakta istediğim gibi dolaşabilmek için sabahın 2’sinde veya 4’ünde dışarda olmayı tercih ediyorum. O saatlerde yollar bomboş oluyor ve fark edilmemek çok güzel oluyor.’

Hem Fransa hem de New York’ta yaşayan Culkin, New York’taki aşırı ilgi nedeniyle Fransa’da geçirdiği vakitten çok daha memnun olduğunu söyledi:

‘Fransız halkının beni tanımasına rağmen benle hiç ilgilenmemesi gerçek bir hediye… Çok rahat ediyorum. Onları görünce hayatım boyunca nerelerdeydiniz, diye düşünüyorum.’

Culkin, en yakın arkadaşı müzisyen Adam Green’le birlikte çeşitli projeler üzerine çalışıyor. Geçtiğimiz sene Green’in grubu The Moldy Peaches’la birlikte sahne de alan Culkin, Green’in son filmi ‘Alaaddin’de ufak bir rol alsa da, uzun vadede yeniden sinemaya ya da TV’ye dönmeyi düşünmüyor.

Facebook hesabınızla yorum yapın!

Powered by Facebook Comments