Hailey Bieber, bu kadar genç yaşta evli olmayı ‘ürkütücü’ buluyor!

Geçen yıl Justin Bieber ile dünyaevine giren 22 yaşındaki model, hayatının aşkıyla evli olduğu ve sonsuza kadar bir arada olmak üzere yemin ettiği için çok mutlu… Ancak öte yandan da henüz bu kadar gençken evli olmayı ürkütücü buluyor!

Bir radyo programına konuşan güzel model, Justin Bieber’dan önce hiçbir ciddi ilişki yaşamadığını ve aniden evliliğe adım atmasına hala şaşırdığını söyledi. Hailey Bieber, Kanadalı şarkıcıyla tanışana kadar son derece özgür bir yaşam sürdüğünü ve şuan biriyle ortak bir hayata sahip olmayı ilginç bulduğunu da sözlerine ekledi.

Bu arada; 12 haftalık beraberliğin ardından eylül ayında evlenen Justin ve Hailey Bieber çifti, Vogue ABD’nin mart sayısının kapak konuğu oldu. Bu aynı zamanda çiftin, beraber ilk profesyonel çekimi olarak kayıtlara geçti.

Dergi için cesur pozlar veren ikili, çarpıcı açıklamalarda da bulundu. Evlenene kadar birlikte olmama kararı aldıklarını söyleyen Justin Bieber, bu kararını ‘Kendimi bu şekilde Tanrı’ya teslim etmek istedim ve o beni Hailey ile kutsadı’ şeklinde konuştu.

22 yaşındaki güzel model ise ‘Bu işi yolunda sürdürmek ve sağlıklı bir ilişki kurmak için savaşıyoruz’ dedi ve sözlerine şöyle devam etti:

‘Bizler, öğrenmeye çalışan iki genciz. Buradan, herkese bunun büyülü bir fantezi olduğu yalanını söylemeyeceğim. Her zaman zor olacağını biliyorum. Justin’le bir kilisede karşılaştığımızda dostluğumuz başladı. Sonra biraz takıldık ve evlendik.’