Fatih Ürek, gerçek adının Fatih Sultan Mehmet olduğunu açıkladı.

Gürcistan’ın Batum şehrinde konser veren Ürek, sahnede kaldığı iki saat boyunca tüm masaları dolaşarak hayranlarıyla fotoğraf çektirdi. Kadın hayranlarının yoğun ilgisinden dolayı Ürek, bazı şarkılarına müzik girmesine rağmen başlayamadı. Sahnesinin sonlarına doğru ise Ürek, meşhur yılan dansıyla Gürcü hayranlarını mest etti. Birçok kişi Ürek’i, yılan dansı yaptığı sırada fotoğraf ve videoya alarak ölümsüzleştirdi. Şarkıcı ‘Hadi Hadi’ şarkısını yoğun istek üzerine iki defa söyledi.

Ürek, sahneye çıkmadan önce ise basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Gürcistan’a ilk defa geldiğini söyleyen Ürek, ‘Çok şaşırdım. Çok düzenli ve temiz. Tarihi binalarını korumuşlar. Disiplinleri de var. Karadeniz’in temiz havasını da aldım’ dedi.

Geçen haftalardaki doğum gününde 60 yaşına girdiği yazılmasına Ürek, ’50 yaşındayım. Ama kendimi 50 yaşında hissetmiyorum. Yaşımı ve ismimi de saklamam. İsmim de Fatih Sultan Mehmet’tir. Annem rüyamda görüp, ismimi öyle koymuş’ diyerek itiraf etti.

Ürek, ameliyatla zayıflamasıyla ilgili olaraksa şunları söyledi:

‘Çok mutluyum. Sahnede kocaman göbek taşımaktan yorulmuştum. 30 kilo verdim ama fazla geldi. O yüzden 5 kilo geri aldım. Zayıfladığım için masraf oldu. Ayakkabı numaram bile iki numara küçüldü. Eski kıyafetlerimi küçülttürdüm ama çok masrafı oldu. 200 bin TL’ye mal oldu. Giyinmeyi çok seviyorum.’

Facebook hesabınızla yorum yapın!

Powered by Facebook Comments