FBI, oğlu Maddox’la arasında yaşananlardan dolayı hakkında araştırma yaptığı Brad Pitt hakkındaki kararını verdi.

Eylül ayında Fransa’dan ABD’ye dönen özel uçakta Pitt’in, 15 yaşındaki oğluna şiddet uyguladığı iddia ediliyordu. Hatta Angelina Jolie’nin açtığı boşanma davası da buna bağlanıyordu. Pitt hakkındaki bu suçlamalar hakkında takipsizlik kararı verildi.

FBI’ın sözcüsü Laura Eimiller, konu hakkında şu açıklamayı yaptı:

‘FBI dosyayı inceledi. Araştırmanın sonlandırılmasına karar verildi. Herhangi bir suçlama yapılmayacak.’
Bu arada; Pitt ile boşanması uzun bir süredir gündem olan Angelina Jolie’nin, ayrılık kararını lezbiyen ilişkisi sebebiyle aldığı öne sürüldü. İddialara göre ünlü aktris; geçtiğimiz ay boşanma başvurusu yaparken, 8 yıl boyunca romantik bir ilişki yaşadığı lezbiyen sevgilisi model ve oyuncu Jenny Shimizu ile iletişim halindeymiş. Jolie’ye yakın bir kaynağa göre; Angelina, Ağustos 2014’ten beri Michelle Harper ile evli olan Jenny’ye, şu anda erkeklerle işinin bittiğini ve lezbiyen tarafını tekrar keşfetmek istediğini söylemiş.

En büyük oğlu Maddox ile sonunda buluştu!
Angelina Jolie’nin açtığı boşanma davasıyla şoke olan 52 yaşındaki aktör; Ekim ortalarında, çocukları Pax, 12, Zahara, 11, Shiloh, 10, ve sekiz yaşındaki ikizler Knox ile Vivienne ile Los Angeles’ta kendi evinde görüşmüştü. Boşanma kararı sonrası gerçekleşen bu ilk görüşmede, 15 yaşındaki en büyük oğlu Maddox bulunmamıştı. TMZ’nin haberine göre Maddox, o görüşme için kendisini hazır hissetmemişti.

O buluşmanın ardından gelen bir haberle, baba – oğulun 19 Ekim Çarşamba günü terapist gözetiminde ayrı bir görüşme gerçekleştirdikleri bildirildi. Buluşmanın; FBI yetkililerinin Jolie’nin Malibu’daki evine giderek, güzel aktris ile çocuklarını 3 saatten fazla süren bir sorguya almasından sonra organize edildiği öne sürüldü.

Maddox’un babasına karşı diğer kardeşlerinden daha mesafeli olmasıyla ilgili iddianın kaynağıysa şu: Pitt’in, Fransa’dan Minnesota’ya seyahat etikleri sırada; uçuş yaptıkları özel jette sarhoş olup en büyük oğulları Maddox’a fiziksel şiddet uyguladığı öne sürülüyor. Hatta bu olayın, aralarındaki başka sorunların yanı sıra Jolie’nin boşanma kararında bardağı taşıran son damla olduğu iddia ediliyor.


Facebook hesabınızla yorum yapın!

Powered by Facebook Comments