‘Fi’ dizisi cephesinden ‘aşırı cinsellik’ iddialarına tepki geldi.

Başrollerini Ozan Güven, Serenay Sarıkaya, Mehmet Günsür, Büşra Develi ve Berrak Tüzünataç’ın paylaştığı ‘Fi’ dizisi, Ekim ayında Puhu TV’de başlayacak yeni sezon için geri sayıma geçti.

İlk sezonunda senaryosu ve oyunculukları kadar cesur sahneleriyle de gündem olan dizide Deniz karakterini canlandıran Mehmet Günsür, dizi hakkında konuştu. 2006’da İtalyan yönetmen Katerina Mongio ile evlenen Günsür, ‘Eşiniz sizi kıskanıyor mu?’ sorusuna ‘Hayır. Tam tersine Serenay’a bayılıyor. Hatta bir filminde oynatmak istiyor’ dedi.

Günsür sözlerine şöyle devam etti:

‘Katerina, dizi ve filmlerdeki o sahnelerinin gerçek olmadığını iyi bilir. Öpüşmeme, sevişmeme karışmaz.’

‘Fi’nin Bilge’si Büşra Develi de daha önce dizideki sahneler için ‘İnsanların kavgalarından, ihtiraslarından ve hırslarından bahsediyorsun. Sonuçta aşk sevişmeden olmaz. Bunu yansıtabildiğimiz kadar yansıtıyoruz. Hayatın her alanını yansıtıyorken sevişmeyi yansıtmadan olmaz. Abartılı sahnemiz yok’ demişti.

Büşra Develi’nin sevgilisi Burak Deniz ise ‘Fi’de sanki sürekli cinsellik varmış gibi bir durum yaratılmaya çalışılıyor. Kimin kiminle olduğu belli olmayan ne diziler vardı, hatırlayın. ‘Fatmagül’ün Suçu Ne?’, ‘Aşk-ı Memnu’da neler oluyordu unuttuk mu? Kız arkadaşım oynuyor diye söylemiyorum, izleyici olarak konuşuyorum’ diyerek tepkisini göstermişti.

‘Fi’nin sezon finalinde Serenay Sarıkaya’nın canlandırdığı Duru karakteri ile ona aşık olan Can Manay (Ozan Güven) birlikte olmuştu.

Facebook hesabınızla yorum yapın!

Powered by Facebook Comments