Murat Yıldırım, ‘Sonsuz Aşk’ filminin setinde alkol yasağı getirdi!

Geçtiğimiz yıl hacca giden ve yakın zamanda Faslı model İmane Elbani ile dünya evine girmeye hazırlanan Yıldırım’ın, projelere başlamadan önce anlaşmalara alkol şartı koydurduğu öğrenildi.

Oyuncunun, Fahriye Evcen’le başrolünü paylaştığı ‘Sonsuz Aşk’ filminin alkollü sahnelerinde oynamak istemediğini yapımcıya ilettiği ve içinde meyve suyu olup, içki gibi görünen durumlarda da yer almayacağını söylediği konuşuluyor.

UçanKuş’un iddiasına göre Yıldırım, isteği kabul edildikten sonra çekimlere başladı ve Evcen’le olan romantik sahnelerde; kahve, soda ya da su içti. Diğer oyuncular alkol kullanırmış gibi yaparken, Yıldırım’ın önünde içki bardağı yer almadı.

Gelen dizi ve sinema filmi teklifleri öncesinde senaryoyu okumadan şartını yapımcıya ileten oyuncunun, onay aldıktan sonra hikayeyi okumaya başladığı ve içine sinen bir projeyse, kabul ettiği iddia edildi.

Bu arada ‘Sonsuz Aşk’ filmlerinin çekimleri devam ediyor. Filmde bir cerrahı canlandıracak olan Yıldırım, geçtiğimiz günlerde rolüne hazırlık amaçlı bir ameliyata girmiş ve canlı olarak izlemişti.

TAFF’ın yapımcılığında, yönetmenliğini Ahmet Katıksız’ın yaptığı, senaryosunu ise Deniz Akçay Katıksız’ın yazdığı filmde iki farklı insanın ezber bozan aşk hikayesi anlatılıyor. Filmde Evcen; kardeşiyle kurduğu düzende, küçük mutluluklarla yaşamını renklendiren Zeynep karakterini canlandırırken, Yıldırım ise işine bağlı, genç yaşta profesör olan cerrah Can karakterine hayat verecekmiş. Can ve Zeynep beklenmedik bir şekilde birbirlerinin hayatlarına dahil olup, aşılması zor engelleri de beraberinde getiren sonsuz bir aşkın içine düşecekler.

Yeni yılda izleyiciyle buluşacağı öğrenilen filmin kadrosunda; Fatih Al, Filiz Ahmet, Zeynep Özder, Nazlı Pınar Kaya ve Didem İnselel, Ege Aydan gibi birbirinden başarılı isimler de yer alıyor.Facebook hesabınızla yorum yapın!

Powered by Facebook Comments