‘Game of Thrones’un yönetmeni Jeremy Podeswa, Ed Sheeran’ın dizideki küçük rolünü savundu.

Emmy ödüllü yönetmen, Newsweek’e konuştu ve dizideki performansıyla sert eleştiriler alan İngiliz şarkıcıya destek çıktı:

‘Bence Ed, harika bir iş çıkardı. O olağanüstü bir aktör ve mükemmel bir insan… O sahne için uygundu çünkü şarkı söylenmesi gereken bir sahneydi.’

Jeremy Podeswa
  • facebook
  • twitter
  • googleplus
  • linkedin

Jeremy Podeswa

‘Eğer ki insanlar onun Ed olduğunu bilmeseydi, o sahnenin üzerinde bu kadar durmazlardı. Yaygara, dizinin takipçileri tarafından değil; başka yerlerden koparıldı. Bence Ed’i bir süperstar olarak görenler bu eleştirileri yapanlar… Oysa ki, Ed, yapımcıları ve bazı oyuncuları tanıyan ve dizinin hayranı olan sade bir insan olarak rol aldı.’

Jeremy ayrıca; Ed’in performansına gelen eleştirilere çok şaşırdığını ve bu yaygaranın, ünlü şarkıcıyı üzmediğini umduğunu da sözlerine ekledi.

Twitter hesabını sildi
HBO’nun popüler dizisi ‘Game of Thrones’un önceki akşam yayınlanan bölümünde kısa bir rolle ekranlara gelen ünlü şarkıcı, özellikle Twitter üzerinden, performansıyla ilgili sert eleştirilere maruz kalmıştı. Bu gelişmenin ardından Ed, dev mikro-blog sitesindeki hesabını kaldırdı.

Daha önce yaptığı bir açıklamada, Twitter ile bir aşk ve nefret ilişkisi olduğunu itiraf eden İngiliz şarkıcı; hesabını kaldırmasının ardından, bu kez de Instagram paylaşımıyla ortaya çıktı. Ed, kız arkadaşı Cherry Seaborn ile Peru’da çektirdiği bir fotoğrafı, popüler fotoğraf paylaşım sitesine koydu.

Ünlü şarkıcı, kısa bir süre önce, Twitter’da çok fazla kaba insan olduğunu ve bir negatif yorumun dahi, gününü berbat etmeye yettiğini söylemişti. Anlaşılan o ki, Ed; o kaba insanların kaba yorumlarına daha fazla katlanamadı ve Twitter hesabını sildi.

Facebook hesabınızla yorum yapın!

Powered by Facebook Comments