Star TV’nin hayal kırıklığı yaratan dizisi ‘Gecenin Kraliçesi’ final yaptı.

Yapımını O3 Turkey’in üstlendiği, yönetmenliğini Burcu Alptekin ve Osman Taşçı’nın yaptığı, başrollerini Meryem Uzerli, Murat Yıldırım, Uğur Polat, Selim Bayraktar, Funda Eryiğit, Seda Akman, Burak Deniz ve Deniz Celiloğlu’nun paylaştığı; ‘Gecenin Kraliçesi’nin 19 Nisan Salı akşamı ekrana gelen final bölümüyle ekranlara veda etti. Final bölümünde Kartal (Murat Yıldırım) ve Selin’in (Meryem Uzerli) romantik anları damgasını vurdu.

Bir türlü kavuşmayan aşıklar sonunda bir araya gelirken final bölümünde pek çok duygusal an yaşandı. Kartal ile nikah masasına oturan Selin’i artık hiç bir şey sevdiği adamdan ayıramazken Aziz ise yaptığı kötülüklerin bedelini ödedi.

Dizi için ikinci kez gelinlikle kamera karşısına geçen Meryem Uzerli sade güzelliği ile göz doldurdu. Kırda gerçekleştirilen düğün çekimlerde mutlu sona imza atan ekip oldukça neşeli ve enerjikti.

Duygu dolu bir veda etti
Reytinglerde beklentiyi karşılayamayan ‘Gecenin Kraliçesi’ dizisinin başrol oyuncusu Uzerli, önceki gün yayınladığı veda mesajı ile herkesi duygulandırmıştı. Dizide Murat Yıldırım ile birlikte başrolü paylaşan güzel oyuncu, Instagram hesabı üzerinden ekiple birlikte çektirdiği fotoğrafları kolajlayıp yayınladı.

Güzel oyuncu, fotoğrafın altına, ‘Hayatımın en güzel zamanlarından biriydi – acayip süper ekip! Herkese bu zaman için teşekkür ederim ve bizim seyircilerimize de çok büyük bir teşekkür !!! BÜYÜK SEVGi’ notunu ekledi.

Umudu kesmişti
Meryem Uzerli, rol aldığı ‘Gecenin Kraliçesi’ dizisi hakkında çarpıcı bir itirafta bulundu.

Star TV’de yayınlanan ve reytinglerde hayal kırıklığı yaratan ‘Gecenin Kraliçesi’ dizisinin başrol oyuncusu Uzerli, Nisan 2016 başlarında Berlin’e uçmak üzere geldiği Atatürk Havalimanı’nda hayranlarının yoğun ilgisiyle karşılaştı. Bir hayranının ‘Dizinizi izliyoruz’ sözlerine güzel oyuncu, şaşırtıcı bir karşılık verdi:

‘Öyle mi? Reytingler pek iyi gitmiyor. Halk diziyi beğenmedi. Asıl siz benim filmimi (Annemin Yarası) izleyin, o çok daha güzel.’

O3 Medya’nın yapımcılığını üstlendiği dizi, ‘Meryem Uzerli geri dönüyor’ konseptiyle sezona çok iddialı bir giriş yapmıştı. Uzun süre senaryo bulunamayan çalışma, alelacele üretilen bir senaryoyla çekilmişti. Senaryodaki mantık hataları ve Uzerli’nin ‘Muhteşem Yüzyıl’ı mumla aratan oyunculuk performansı yüzünden bolca eleştirilen dizi, reytinglerde adeta çakılarak ilk 20’ye dahi giremeyen bir duruma düştü.


Facebook hesabınızla yorum yapın!

Powered by Facebook Comments