Zayn Malik’le birlikte olan süper model Gigi Hadid, sevgilisinin evlenme teklifini kabul etmedi.

Daily Mail’in haberine göre; 21 yaşındaki Victoria’s Secret modeli, 23 yaşındaki sevgilisi Malik’in teklifine, çok hızlı olduğu ve kendisini hazır hissetmediğini söyleyerek ‘Hayır’ yanıtı verdi.

Çifte yakın bir kaynak, ‘Annesi Yolanda Hadid iki kere boşandı, dolayısıyla Gigi önce Zayn’ın hayat boyu birlikte olma taahhüdünden yüzde yüz emin olmak istiyor’ dedi.

Kasım 2015’ten bu yana birlikte olan çift, Malik’in anksiyete rahatsızlığı nedeniyle toplum içine çıkamadığı Haziran ayında ayrılmış, daha sonra tekrar barışmıştı.

Malik, daha önce iki yıl boyunca nişanlı kaldığı Little Mix grubu solisti Perrie Edwards’tan ayrılmıştı. İki yılı nişanlı olmak üzere dört yıllık ilişkiden sonra Malik’in bir telefon mesajıyla terk etmesini Edwards, otobiyografik kitabında ‘Korkunçtu’ diye nitelendirmişti.

Yatak odaları ‘Grinin Elli Tonu’ filmindeki gibi…
Eski One Direction üyesi, o filmin devamı ‘Fifty Shades Darker’ için Taylor Swift ile birlikte ‘I Don’t Wanna Live Forever’ adlı şarkıda düet yapmıştı. Bu konuyla ilgili olarak Zayn, Amerikan radyosu Sirius XM’in konuğu oldu.

DJ Zayn’a, serinin ilk filmi ‘Grinin Elli Tonu’nu izleyip izlemediğini ya da filmlerin kaynağı olan E.L James’in kitaplarını okuyup okumadığını sordu. Genç şarkıcı ‘Hayır’ yanıtını verince, DJ ilginç bir tespitte bulundu:

‘Bizzat filmin kendisini yaşadı.’

Zayn bu söylenenlere direkt yanıt vermedi. Gülümsedi ve sadece ‘Bunu sevdim’ dedi.

Röportajın bir yerinde Zayn’a, Gigi’yi nasıl ‘tavladığı’ soruldu. ‘Bilmem, ona sormalısın’ diyen yakışıklı şarkıcı, şöyle devam etti:

‘Sadece sordum. Oldukça direktti. Birlikte olmayı isteyip istemediğini sordum sadece… New York’taydım.’

Centilmen bir erkeğin asla bu tür özel sırları açıklamayacağını söyleyen Zayn, ilişkisi hakkında daha fazla konuşmadı.

İşte ‘Grinin Elli Tonu’ndan seksi kareler…Facebook hesabınızla yorum yapın!

Powered by Facebook Comments