Gülben Ergen’den boşanan Erhan Çelik, TRT 1’den ATV’ye transfer oluyor.

Ünlü haber spikeri Çelik, son dönemde TRT Haber’e önemli bir ivme kazandırdı. Ratinglerde üst sıralara çıkarak dikkatleri üzerine çekti. Ve UçanKuş’un haberine göre; haber yarışında son aylarda çok gerilerde kalan ATV, Erhan Çelik’e kancayı taktı.

Özellikle Gülben Ergen’le ayrılış döneminde; vakur davranışlarıyla, tüm tahriklere rağmen olağanüstü sessiz kalmayı başarmasıyla, özel hayatında da tam not alan Çelik, mesleğinde zirveye doğru çıkmaya başladığını bir kere daha kanıtlamış oldu. Boşanma olayları sırasında Gülben Ergen prim kaybederken; tam tersi, duruş ve davranışıyla prim yapan Erhan Çelik’in ATV’ye transferinin ise, hemen değil ama kısa bir süre sonra gerçekleşeceği konuşuluyor.

Gülben Ergen’den boşanmak ona yaradı
Gülben Ergen, Erhan Çelik’ten ayrıldıktan sonra ortaya çıkan haberler; iki çocuk annesi güzel yıldızın imajını yaralarken, ünlü spiker Çelik’e ise adeta prim yaptırdı. Erhan Çelik son yıllarda haber saatlerinde önemli bir varlık gösteremeyen TRT 1’in haberlerine gerçekten de ilaç gibi geldi.

Boşanma sürecinde ortaya çıkan krizi son derece iyi yöneten ve birkaç ince dokundurucu gönderme dışında hiçbir laf etmeyen, sinirlerine hakim olan Erhan Çelik; bu efendi duruşuyla halktan da prim almış olmalı ki iyi reytinglere ulaşmayı ve kanalının yüzünü güldürmeyi başardı.

Aslında Gülben de reklam filmiyle değerlendirdi
Aralık başlarında kocası Erhan Çelik ile yollarını ayıran Ergen’in, tam filmi çıkarken boşanma olayını gündeme getirdiği iddia ediliyordu. UçankKuş.com’un bildirdiğine göre; zaten boşanacaktı, kocasıyla anlaşamıyordu ama böyle bir zamanlamayla, filmi patlasın diye yaptığı iddiaları dilden dile dolanıyordu. Ancak ünlü yıldız bir anda hepsiburada.com sitesinin yılbaşına özel reklam filmiyle ekranlara geldi. Bu gelişme, UçanKuş.com’un tepkisini çekti. Site editörü yayınladığı yazıda, hem sanatçıyı hem de siteyi ağır sözlerle eleştirdi:

‘….. işler eşinin, ‘Aldatma imalarıyla’ bir anda bir başka noktaya taşınırken, bu kez uyanık siteciler çıktı piyasaya… ‘Hepsi burada’ diye bir site, baktı ki burada hareket çok, bir ucu da belki bize faydası olur diye reklamlarında şimdi yeniden Gülben Ergen’i oynatmaya başladı!.. Akıl almaz… Dünyanın her yerinde, başarılı, örnek alınacak insanlarla reklam filmi çekilir. Bizim buralarda ise sansasyon ile mal satacaklarını sanan 1950’li yıllarda kalmış satıcılar!.. Gel de gülme… Güleriz ağlanacak halimize… İsmi ‘hepsi burada’ olan site, nasıl bir mesaj vermek istedi ki bize??? Hiçbir şey anlamadık!’

Bu arada, Ergen’in birdenbire Hepsi Burada reklamında oynamadığını, Nisan ayından beri sitenin yüzü olduğunu da belirtelim. Dikkat çekense, sanatçının boşanmanın hemen ardından gayet rahat ve neşeli bir şekilde reklam filminde oynayabilmesi…

İşte o reklam…Facebook hesabınızla yorum yapın!

Powered by Facebook Comments