Erhan Çelik, Gülben Ergen’in kendisini aldattığını ima etti.

İki yıl önce Şirince’de gerçekleşen nikahla aşklarını sonsuza dek sürdürme kararı alan çift, resmen boşandı. 2 Aralık günü gerçekleşmesi gereken dava, tarafların katılmaması üzerine görülememişti. İki isim, 6 Aralık’ta Küçükçekmece Adliyesi’nde gerçekleştirilen dava sonrasında resmen boşandı.

Boşanmanın gerçekleşmesinin ardından Ortaköy’de görüntülen TRT-1 spikeri Erhan Çelik, basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Uzun süre magazin figürü olmasına rağmen soruların hepsini ‘Magazinle anılmak istemiyorum’ diyerek karşılıksız bırakan Çelik, ‘İhanet haberleri çıktı. Biz iki tarafa da böyle bir şey konduramadık. Boşanmaya sebep olan üçüncü bir şahıs var mı?’ sorusuna ise sessiz kalmadı. Ünlü spiker, ‘Gerçeklerin zamanla ortaya çıkma gibi bir alışkanlığı ve güzel bir tarafı var. Zaten zaman her şeyi herkese gösteriyor’ diyerek kafaları karıştırdı.

Bu arada; Posta gazetesi, Ergen ile 2012’de boşandığı, 3 oğlunun babası Mustafa Erdoğan’ın sık görüşmesinin boşanmaya neden olduğunu iddia etti. Öne sürüldüğüne göre; bu buluşmalar herkesin gözü önünde İstinye ve Bebek’te yapılınca, Erhan Çelik tablodan rahatsızlık duydu. Bunu eşine birçok kez söyledi ancak istediği yanıtı alamadı. Hal böyle olunca da, boşanma kararı geldi.

Gülben Ergen’den ihanet açıklaması
Gülben Ergen ve Erhan Çelik’in ihanet yüzünden ayrılma kararı aldıkları iddiasına ilk yanıt güzel yıldızdan geldi.

Magazin gündemini sarsan sürpriz ayrılık sonrası Ergen’in, bir iş adamı ile aşk yaşadığı iddiaları da gündeme geldi.

Ünlü şarkıcı, bu iddialara, boşanmalarından bir hafta önce Kanal D’de yayınlanan ‘Renkli Sayfalar’ programında yanıt verdi. Mustafa Erdoğan’dan olan çocuklarıyla ABD’ye giden Ergen, şöyle konuştu:

‘Ne demek bu, ne demek? Yıllardan beri bunları söyleyenlere, ben evliyken bile ihanet iddialarını dile getirenlere cevap vermedim. Ben evliliğimin bitiyor olmasının üzüntüsü içindeyim. Evlatlarımla bu üzüntüyü atlatmak adına bir tatile çıkıyorum.’

Instagram’da Çelik’i takip etmeyi bırakan Ergen, sonrasında birlikte çekilmiş fotoğraflarını silmişti. Çelik de, Ergen’le olan fotoğraflarını sildi ve takibi bıraktı.

Bu arada Çelik’in, ayrılık kararı aldıktan sonra İstinye’de birlikte yaşadıkları evden ayrıldığı ortaya çıktı. Bu ayrılma sırasında Çelik’in evden sadece Atlas, Ares ve Güney’e ait tişörtler aldığı iddia edildi.Facebook hesabınızla yorum yapın!

Powered by Facebook Comments