Gülben Ergen, eski eşi Mustafa Erdoğan’a teşekkür mesajı gönderdi.

İki yıllık evliliğini sonlandırma kararı alan Gülben Ergen’in eski eşi Mustafa Erdoğan, ‘Gülben, çocuklarımın annesidir. Verdiği kararlara saygı duyarım. Mutlu olmasını dilerim’ şeklinde açıklama yapmıştı.

İki yıllık eşi Erhan Çelik’in itirazına rağmen Mahsun Kırmızıgül’ün yeni filminde oynayan ve bu hamlesi evliliğine mal olan Gülben Ergen, 3 çocuğuyla birlikte ABD’ye gitmişti. Ergen yurtdışından, hem yanında duran Kırmızıgül’e hem de Mustafa Erdoğan’ın destek dolu sözlerine karşılık kendi sosyal medya sayfasında dikkat çeken bir açıklamada bulundu:

‘Çocuklarımın annesi mutlu olsun diyen çocuklarımın babasına… Harika bir iş birliği yaptığımız dostum, arkadaşım Mahsun’a, bu hassas zamanlarımda yaptıkları açıklamalar için teşekkür ederim. İçini zehir kaplamış, yalandan ve iftiradan bıkmayan herkesin söylemleri ve senaryoları boş… Hayatımda kimse yok üç oğlumdan başka!! İsmimi kullanarak saatlerce ekranda konuşan, hayal ürünü tahminlerle haber yapan herkesi kınıyorum, ayıplıyorum ve böyle hassas bir zamanda kendilerini belli eden herkesi saygıya davet ediyorum ‘saygıya’…’

Mustafa Erdoğan ilk kez açıklama yaptı
22 Kasım günü abisi Yılmaz Erdoğan’ın tek kişilik gösterisi ‘Münaşaka’yı izlemeye giden Mustafa Erdoğan, çıkışta eski eşi Gülben Ergen’in boşanma kararıyla ilgili soruları yanıtladı.

‘Gülben, çocuklarımın annesidir. Verdiği kararlara saygı duyarım. Mutlu olmasını dilerim’ diyen Erdoğan, ‘Ayrılma nedeninin Gülben Hanım’ın sizinle görüşmesi olduğu söyleniyor’ iddiasını ise şöyle yanıtladı:

‘Yok öyle bir şey.’

Bilindiği üzere Gülben Ergen ve Erhan Çelik, 2 Aralık’ta anlaşmalı olarak tek celsede boşanacak.

Bu arada; magazin gündemini sarsan sürpriz ayrılık sonrası Ergen’in, bir iş adamı ile aşk yaşadığı iddiaları da gündeme geldi. Ünlü şarkıcı, bu iddialara Kanal D’de yayınlanan ‘Renkli Sayfalar’ programında yanıt verdi. Mustafa Erdoğan’dan olan çocuklarıyla ABD’ye giden Ergen, şöyle konuştu:

‘Ne demek bu, ne demek? Yıllardan beri bunları söyleyenlere, ben evliyken bile ihanet iddialarını dile getirenlere cevap vermedim. Ben evliliğimin bitiyor olmasının üzüntüsü içindeyim. Evlatlarımla bu üzüntüyü atlatmak adına bir tatile çıkıyorum.’


Facebook hesabınızla yorum yapın!

Powered by Facebook Comments