Gülben Ergen’den, eski kocası Erhan Çelik’e tasavvufi bir gönderme geldi.

Geçtiğimiz haftalarda boşanarak magazin gündemine bomba gibi düşen Ergen, sosyal medya hesapları üzerinden imalı göndermeler yapmaya devam ediyor. Güzel yıldız son olarak, Instagram hesabından sol elinin fotoğrafını paylaştı ve altına şu notu düştü:

‘İnsanın yalnızlığı Allah’ın tekliği ile anlamını yitirir.’

Ergen’in yüzük parmağının olduğu elini – yüzük olmadan – paylaşması dikkatlerden kaçmadı.

İşte o paylaşım…

Bu arada; Ergen’in, tam filmi çıkarken boşanma olayını gündeme getirdiği iddia ediliyordu. Ancak ünlü yıldız, beklenmedik bir anda hepsiburada.com sitesinin yılbaşına özel reklam filmiyle ekranlara geldi. Bu gelişme, UçanKuş.com’un tepkisini çekti. Site editörü yayınladığı yazıda, hem sanatçıyı hem de siteyi ağır sözlerle eleştirdi:

‘….. işler eşinin, ‘Aldatma imalarıyla’ bir anda bir başka noktaya taşınırken, bu kez uyanık siteciler çıktı piyasaya… ‘Hepsi burada’ diye bir site, baktı ki burada hareket çok, bir ucu da belki bize faydası olur diye reklamlarında şimdi yeniden Gülben Ergen’i oynatmaya başladı!.. Akıl almaz… Dünyanın her yerinde, başarılı, örnek alınacak insanlarla reklam filmi çekilir. Bizim buralarda ise sansasyon ile mal satacaklarını sanan 1950’li yıllarda kalmış satıcılar!.. Gel de gülme… Güleriz ağlanacak halimize… İsmi ‘hepsi burada’ olan site, nasıl bir mesaj vermek istedi ki bize??? Hiçbir şey anlamadık!’

Semazen pozu olay olmuştu
Gülben Ergen daha önce de tasavvufi bir paylaşımla gündeme gelmişti.

Ünlü şarkıcı Ergen, Haziran sonlarında Ahmet Özhan ile birlikte ilahi okumuştu. Ergen, Özhan ile birlikte ilahi okurken çekilmiş bir fotoğrafını Instagram hesabından şu sözlerle paylaşmıştı:

‘Benim kıymetli dostum Ahmet Özhan’ın ricası başımın, kalbimin üzerinde yer aldı. Birlikte ilk kez bir ilahi okuduk… Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Müzik ve hayat arşivimin en kıymetli düeti oldu…’

Ergen, bu paylaşımının ardından da semazen olduğu bir görüntüyü Instagram hesabından şu notla paylaştı:

‘Uçurumları sevenlerin kanatları olmalı’

Bu paylaşımlarıyla oldukça eleştiri alan Ergen, bu eleştirilere cevap olarak Hz. Mevlana’nın şu sözlerini paylaştı:

‘Ne kadar bilirsen bil, söylediklerin karşındakinin anlayabildiği kadardır.’