Barış Arduç ayrılık iddialarına yanıt verdi.

Star TV ekranlarında yayınlanan ‘Kiralık Aşk’ dizisinin ‘Ömer’i yakışıklı oyuncu Arduç, uzun süredir meslektaşı Gupse Özay ile aşk yaşıyor. Son zamanlarda yan yana gözükmeyen Arduç ve Özay çifti hakkında ayrılık dedikoduları çıkmıştı.

Gecce.com’un haberine göre önceki akşam arkadaşlarıyla birlikte Arnavutköy’deki bir mekanda görüntülenen Arduç, muhabirlerin ‘Sevgiliniz Gupse Özay’dan ayrıldığınız doğru mu?’ sorusuyla karşılaştı. Bu soru karşısında oldukça üzülen Arduç, şu sözlerle isyan etti:

‘Arkadaşlar ne olur artık ‘Ayrıldınız mı?’ diye sormayın. Ben Gupse ile çok mutluyum. Evliliğe gelince kader kısmet…’

Bu sırada ünlü oyuncunun arabasına astığı minik boks eldivenleri dikkat çekti. Arduç, ‘Boksa merakım gördüğünüz gibi her yeri sardı’ diyerek eldivenlere açıklık getirdi.

İkiliden yeni proje açıklamaları geldi
Star TV ekranlarında yayınlanan ‘Kiralık Aşk’ dizisiyle genç kızların sevgilisi haline gelen Arduç, dizinin sezon finaline girmesiyle tatiline başladı. Temmuz ortalarında günübirlik gittikleri Alaçatı’da görüntülenen Arduç ve Özay ikilisi, magazin gündeminde yer alan yeni proje haberleriyle ilgili açıklama yaptılar.

Gecce.com’un haberine göre Özay, kendisi adına şunları söyledi:

‘Dün Yılmaz Erdoğan’ın ‘Haybeden Gerçeküstü Aşk’ filminin bana ait olan çekimleri bitti. Yarın da İstanbul’a gidiyorum ve başka bir çekimim başlayacak. Dolayısıyla ben yoğunum ama Barış Bey’in durumunu bilemiyorum.’

Arduç, yeni projesiyle ilgili olarak şöyle konuştu:

‘Biraz yanlış lanse edildi galiba, öyle bir şey yok. Ben tatildeyim şuan, bir günlüğüne buraya geldik ve yarın döneceğiz.’

‘Deliha’ adlı filmin çekimlerinde tanışıp aşk yaşamaya başlayan ikilinin, bu filmin ikincisinde de birlikte rol alacakları belirtilmişti. Ancak Arduç’un ‘Yeni proje yok’ şeklindeki söylemleri kafaları karıştırdı.


Facebook hesabınızla yorum yapın!

Powered by Facebook Comments